Носки для новорожденного мальчика

Досить незвично, звичайно, купувати шкарпетки для людини, яка не просто не вміє ходити, але і абсолютно точно не буде цього робити найближчим часом. І тим не менш, шкарпетки для новонароджених – обов’язковий елемент гардеробу, який буде прігождаться мамі кожен день. Ми пропонуємо Купить носки для новорожденного мальчика в Украине .

Навіщо малюкові шкарпетки?
Дитячі шкарпетки для малюка є в обов’язковому списку необхідних речей в пологовий будинок. У який би час року не народилася дитина, його терморегуляція в перші місяці життя далека від досконалості, тому потрібно допомагати йому всіма способами утримувати тепло. Шкарпетки знадобляться:

Для надягання під пелюшку, якщо мама або медсестра в пологовому будинку сповивають малюка. Влітку це повинні бути самі тоненькі трикотажні варіанти, для зими можна придбати махрові. Деякі мами, які з якихось причин не встигли придбати до моменту надходження в пологовий будинок «царапки» на ручки, користуються для цих цілей носочками. Якщо вдома прохолодно, самі звичайні бавовняні шкарпетки знадобляться, щоб надягати їх під комбінезони – сліпи («чоловічки») з закритими ніжками. Цей варіант підходить як для дому, так і під час зборів на прогулянку. Влітку, навіть в сильну спеку, шкарпетки теж не будуть зайвими. Для такої погоди на час прогулянки тонкі шкарпетки можна надіти з дитячим боді і вкрити малюка, сплячого в колясці, тоненькою пелюшкою. Обов’язково варто придбати шкарпетки тим, хто планує носити малюка в слінгу. Справа в тому, що «слингомалышу» краще не одягати одяг, колготки або сліпи з закритою ніжкою – в будь-якому положенні (горизонтальному або вертикальному) в слінгу такий одяг починає «тягнути» ногу. Слингомамы вибирають штанці з відкритою стопою і носочок, щоб при натягу штанці зібралися під коліном дитини, а стопа була закрита. Для малюків постарше, яких носять виключно вертикально, існують спеціальні слінгогетри. «Літнього» малюкові знадобиться 4-5 пар бавовняних шкарпеток для щоденного носіння. Можна придбати одні вовняні на прохолодну погоду (малюк дуже швидко виросте і швидше за все, більше однієї пари їх не знадобиться). Теплі в’язані шкарпетки найкраще надягати на бавовняні, щоб вони не натирали ніжну шкіру на стопах новонародженої дитини.

Добавить комментарий