Французское кружево

Мереживо з’явилося багато століть тому. У XV-XVI століттях дані вироби використовувалися для декоративного прикраси різних елементів одягу. У ті далекі часи, мережива створювалися вручну і за ціною коштували дуже дорого. Саме з цієї причини такі вироби могли собі дозволити заможні люди. Крім того мереживо багато говорило про соціальне становище свого володаря.

Історична зведення свідчить про те, що в 30-х роках XIX століття були створені спеціальні верстати, які допомагали працювати з матеріалом і скоротити час на створення мереживних тканин. Ажурні і оригінальні матерії завжди були в моді. Купити французьке мереживо можна в Інтернет-магазині «Furnitura» за вигідними цінами з гарантією якості.

Доступна вартість і преміальна якість швейної продукції обумовлена веденням прямої співпраці з офіційними представниками надійних виробників. Купити французькі мережива можна в режимі онлайн або через менеджера магазину. Доставка здійснюється по всіх регіонах України. Бо у нас найкращій
магазин французское кружево .

Високоякісні тканини — французьке мереживо
Ми працюємо з оптовими і роздрібними покупцями. Для постійних замовників передбачена гнучка система знижок. В онлайн-каталозі можна детально ознайомитися з пропонованим асортиментним рядом. Кваліфікований фахівець в робочі години надасть докладне консультування і допоможе оформити покупку необхідних товарних позицій.

Французьке мереживо є вишуканим видом тканини, який користується великою популярністю. Ажурні матерії, представлені в даному розділі, створені з повітряних волокон. Найчастіше французьке мереживо використовується для пошиття вечірніх нарядів, а також весільних суконь. Ажурні тканини вважаються оптимальним матеріалом при створенні домашнього інтер’єру.

Основні переваги французького мережива:

граціозний і естетичний зовнішній вигляд;

фактурна структура;

довговічність використання;

підвищений рівень гіпоалергенності;

хороша стійкість до впливу води і сонячних променів.

Для пошиття ніжного, легкого і граціозного вбрання, відмінним вибором стане французьке мереживо. Ажурна тканина – це незвичайне переплетення обраних ниток, в результаті чого утворюється гарний візерунок.

На виробничій лінії використовуються синтетичні, а також натуральні волокна. Багато виробників при виготовленні мережива додають до складу лайкру, яка додає готової продукції додатковий рівень пружності і міцності.

Добавить комментарий