ЛЕЧЕНИЕ АЛКОГОЛИЗМА

У нашому суспільстві вживання алкоголю не засуджується. Навпаки, кожна важлива подія ми прагнемо відсвяткувати, піднявши келих, алкогольні напої рекламуються на білбордах і по телевізору. І навіть наші діти з ранніх років привчаються до «дитячого шампанського», яке, незважаючи на свою нешкідливість, надалі все ж позначається на їх образі мислення і поданні про задоволення.

Все це послужило причиною того, що сьогодні проблема алкоголізму досягла національних масштабів. Давно канули в лету уявлення про те, що алкоголіків одиниці, і всі вони чоловіки похилого віку. Сьогодні це захворювання зачіпає абсолютно всі верстви суспільства. Сюди входять і жінки, і молоді чоловіки, і навіть підлітки. Детальніше на http://www.mayak-zdorovya.com.ua/alcoholism-treatment.html .

Лікування алкоголізму в Харкові

На жаль, лікування алкоголізму в Харкові – дійсно актуальна проблема. Багато людей, не знаючи, що робити, і як знайти вихід із ситуації, роками терплять жахливі умови життя, спостерігаючи за тим, як близька людина руйнує не тільки себе, але і життя власної родини. Але, на щастя, ця проблема має рішення. І ми готові вам допомогти!

Звернувшись до нас за допомогою, ви, в першу чергу, визнаєте наявність проблеми. А це найважливіший крок з усіх, які вам належить зробити. Адже початок нової дороги завжди там, де закінчується стара, і наші фахівці готові підтримати вас і ваших близьких на цьому шляху.

Повне зцілення від алкоголізму можливо, і сьогодні ми маємо безліч прикладів того, як алкоголіки, які пройшли лікування у нашому центрі, ведуть тверезий спосіб життя, назавжди відмовившись від своєї згубної звички.

Лікування алкоголізму (Харків) відбувається наступним чином: пацієнт, що потрапляє на реабілітацію, в першу чергу проходить повне медичне обстеження, яке покликане виявити наявні проблеми зі здоров’ям, а також допомогти скласти індивідуальний план лікування. Після цього слідують стандартні етапи вирішення проблеми залежності:

Детоксикація. Тяга до вживання спиртних напоїв заснована на серйозні порушення роботи організму, пов’язаних з тривалим і регулярним вживанням алкоголю. Для того щоб позбавити пацієнта від бажання випити, необхідно допомогти організму очиститися, а також налагодити роботу всіх систем органів. Тривалість цього етапу всього кілька днів, проте саме він є основою для успішної реабілітації і повного лікування від алкоголізму;;
Психологічна реабілітація. Незважаючи на всю силу фізичної прихильності організму до вживання алкоголю, основною проблемою все ж залишається психологічна прив’язка. За період алкоголізму людина просто забуває, як можна розслаблятися інакше. Йому здається, що без спиртного життя безбарвна і позбавлена сенсу. У той же час він відмовляється визнавати те руйнівний вплив алкоголю, яке є насправді.
На даному етапі робота психолога спрямована пошуки причини виникнення згубної пристрасті, а також допомоги в усвідомленні і визнання проблеми самим пацієнтом;
кодування або мікрохірургічна підшивка препаратів тривалої дії. Враховуючи той факт, що поза стінами реабілітаційного центру алкоголь буде зустрічатися постійно, отриманий результат вимагає закріплення, щоб уникнути рецидивів. З цією метою фахівець призначає індивідуальну міру лікування, яка служить допоміжною ланкою в рішенні пацієнта раз і назавжди покінчити з вживанням спиртного. Ціну кодування від алкоголізму (Харків) або підшивки можна дізнатися окремо, звернувшись в наш центр.

Добавить комментарий