Как развить чувство юмора

Людям з почуттям гумору і гострим розумом приємніше і комфортніше спілкуватися з оточуючими, які тягнуться до тих, хто вміє дотепно пожартувати. Крім того, люди з гумором навіть найскладніші кризові ситуації вони сприймають набагато простіше.
Ми розповімо як Как развить чувство юмора? і навчитися бути смішним в будь-якій ситуації може практично кожен, причому в будь-якому віці. Якщо від природи ви не володієте умінням іскрометно жартувати. Розуміння основних закономірностей комічної складової допоможе сформувати почуття гумору і значно покращити комунікативні навички. Ви зможете відчувати себе комфортно в будь-якому суспільстві, використовуючи потужний психологічний захисний механізм – почуття гумору.

Коли допомагає почуття гумору:

• Спілкування з протилежною статтю. Жінки, які вміють жартувати в суспільстві чоловіків, з легкістю привертають до себе увагу. Сильній половині людства подобаються дівчата з нестандартним підходом, особливо ті, хто має креативне мислення і навіть в складній ситуації можуть пожартувати.

• Адаптація в новому колективі. У новій компанії багато хто з нас відчувають себе невпевнено і ніяково. Однак вдалий жарт навіть над самим собою дозволяє розрядити обстановку і обійти навіть найгостріші кути. Ви зможете з легкістю знайти спільну мову і будете почувати себе більш комфортно.

• Сприйняття критики. З боку роботодавця, знайомих, родичів ми нерідко чуємо образливі зауваження. Гарне почуття гумору дозволяє не приймати близько до серця неприємні слова на свою адресу і найголовніше, допомагає позбутися від роздратування та апатії.

Добавить комментарий