Тенты

Важливою частиною всіх сонцезахисних конструкцій є тканини. Саме від них залежить зовнішній вигляд всього виробу і ступінь захисту від сонця і опадів. Тому необхідно, щоб тканини були висококласні, повністю відповідали заявленим вимогам, мали всі потрібні водовідштовхувальні і протигрибкові просочення, а також багату забарвлення. Універсальним засобом захисту від несприятливих погодних умов є поліетиленовий тент. Тент тарпаулін, купити який вам пропонує наша компанія — один з найсучасніших укривних матеріалів. Детальніше на https://tent-e.com.ua/tenty-sadovyye/ .
Будівельні тенти,тенти для дачі, виготовляються з поліетиленової тканини, яка відрізняється високою міцністю, здатна витримувати великі перепади температур від -40°C до +80°C. Цей матеріал не вступає в контакт з водою, не намокає, не гниє і не пліснявіє. Особливу міцність тканини з поліетилену надає внутрішній плетений шар. Ми змінили поверхню акрилового волокна , надавши йому більший обсяг і поліпшивши його сонцезахисні властивості, тому тканина з цього волокна стала більш щільною — світла стало складніше пройти крізь неї, так що тепер Ви можете насолодитися кращим захистом від ультрафіолетових променів.
Тенти тарпаулін не розтягується, а в разі виникнення проколів або порізів розрив не поширюється на тканини. Будівельні та дачні тенти Тарпаулін з двох сторін заламіновані світлостабілізованою плівкою. Додаткова міцність полотна забезпечується армованим шнуром, покладеним по краю в запаяний в шов. Тенти тарпаулін володіють оптимальним поєднанням доступної ціни і відмінних технічних характеристик, серед яких:

надійний захист від пилу і опадів;

висока міцність і зносостійкість;

стійкість до перепадів температур і сонячного випромінювання;

довговічність;

невелика вага;

зручність монтажу завдяки наявності люверсів по всьому периметру тенту.

Тенти тарпаулін застосовуються:

в будівництві (для зберігання матеріалів, гідроізоляції водойм, створення тимчасових укриттів для робочих);

у вантажоперевезеннях (для укриття вантажів і транспортних засобів);

у сільському господарстві (при створенні навісів для продукції і тварин);

у туризмі (в якості наметів, підстилок і сміттєвих ємностей).

Добавить комментарий