Брендированные пакеты

У сучасному світі, рекламна комунікація повинна бути одночасно запам’ятовується і в той же час ненав’язливою. В іншому випадку, потенційні споживачі і клієнти просто не помітять вашого посилу в низці одноманітних вивісок, банерів і білбордів.
Одним з таких способів елегантно привернути увагу цільової аудиторії можуть бути брендовані пакети, які стануть відмінним доповненням для фірмового стилю і загальної маркетингової стратегії. У нас найкращі брендированные пакеты.
Основні переваги

Пакети з логотипом компанії мають цілий ряд переваг. Наприклад-такі вироби-банальна необхідність для рітейлерів, які реалізують товари на торгових точках. Покупець, який несе покупку в брендованому пакеті – сам по собі є так званим соціальним доказом того, що він скористався послугами компанії, довіряє її співробітникам і, швидше за все, задоволений якістю обслуговування. Такого роду прихована реклама діє на потенційних клієнтів набагато краще, ніж помітні банери, які просто ігноруються в загальній масі рекламних матеріалів в навколишньому середовищі.
Крім цього, пакети з логотипом істотно підвищують впізнаваність бренду. Так, наприклад, креативно оформлений пакет, виконаний з якісних матеріалів стане не тільки хорошою рекламою бренду, але і корисним придбанням для покупця.
Незайвим буде також згадати іміджеву сторону питання. Бренд-це не просто назва компанії та її логотип. Це цілий набір елементів, які формують знання про компанію у клієнта, стійкі асоціації. Упаковка-це один з таких елементів. Креативне виготовлення фірмових пакетів, а потім їх використання на торгових точках дозволить додатково прорекламувати бренд. Індивідуальний підхід при створенні упаковки представницького класу, яка використовується на виставках, або ж для вручення бізнес партнерам, додатково може передавати цінності корпоративної культури.
Також не варто забувати, що фірмова упаковка – це ще й підвищення лояльності клієнтів. Виготовлення пакетів під замовлення з метою роздачі клієнтам при покупці – це демонстрація турботи про покупця, підвищення цінності компанії в його очах і просто зручний спосіб донести покупки додому.
Виготовлення пакетів з логотипом
Сьогодні, замовити виготовлення брендованої упаковки оптом можна в компанії УПП. Для замовлення доступні пакети з таких матеріалів як:
Папір;
Поліетилен.
Високе співвідношення ціни і якості – головна відмінна риса нашої компанії. Ми використовуємо сировину тільки найвищої якості. При цьому, на виробництві встановлено тільки найсучасніше, екологічне обладнання, що дозволяє виробляти продукцію найвищої якості.
Наші фахівці завжди готові взятися за виконання замовлень будь-якої складності, починаючи від найпростішої друку логотипу, закінчуючи індивідуальним дизайном.
Завжди доступні для замовлення поліетиленові пакети таких типів:
Майка;
Банан;
Мішок;

Добавить комментарий