Набор с инсталляцией унитаз

Матеріал чавун стійкий до корозії, а також добре зберігає тепло. Основна проблема чавунної ванни-велика вага, що утрудняє транспортування. Так ванна з чавуну важить від 120-150 кг. найбільш поширені, розміри чавунних ванн: 150х70, 160х70, 170×70, 150×75, 170х75, 170х85 см.

На українському ринку чавунні ванни представлені наступних виробників: Roca (Іспанія), Goldman (Китай), Jacob Delafon (Франція). У нас також найкращій набор с инсталляцией унитаз.

Особливість чавунних ванн ROCA-відсутність ефекту «апельсинової кірки». Технологія нанесення емалі на розпечене виріб не залишає можливості для вкраплення бульбашок повітря. Таким чином, емальована поверхня виходить бездоганно рівною і гладкою.

Чавунна ванна Roca Malibu це комфортний внутрішній простір, традиційна прямокутна форма, строгі і витончені лінії зачаровують і немов ваблять набрати воду і розслабитися в її впевнених обіймах. Прямокутні чавунні ванни з елегантними хромованими ручками серії Malibu передбачають в комплекті настановні ніжки. Дно кожної чавунної ванни серії Malibu обладнано спеціальними антиковзаючими насічками.

Roca Malibu ванна чавунна 170 смрозміри ванни : 170 х 75 см.У комплект входять хромовані ручки, набір ніжок. Ванна з антиковзаючим покриттям. Обсяг 185 літрів. Має ідеальне покриття.
З 1921 року ROCA виробляє чавунні ванни величезної міцності — їх структура ніколи не деформується, вони витримують знос і удари і виготовлені з нестаріючого матеріалу. Шар емалі становить 1 мм для ванн, емальованих на основі титану. Основна характеристика емалі — її стійкість до впливу кислот і лужних миючих засобів, що дозволяє чавунним ваннам Roca тривалий час зберігати свій колір і блиск.

Добавить комментарий