Верес

Кожен батько бажає, щоб у його малюка все було найкраще. З народження дитина просочується не тільки атмосферою любові, дарованої близькими людьми, а й комфорту і затишку. При цьому велике значення має меблі, встановлена в дитячій кімнаті. Важливо, щоб вона була функціональною, безпечною і практичною.

Компанія Верес довгий час займається виготовленням якісних меблів. Для виробництва використовуються натуральні і екологічно чисті матеріали. Випуск дитячих меблів займає особливе місце на виробництві. Перш ніж надійти в продаж, моделі ретельно продумуються, розробляється спеціальний дизайн. Кожен предмет інтер’єру проходить перевірку на міцність і безпеку. Широкий вибір моделей, практичний дизайн і якісна робота дозволяють меблів Верес надійно зайняти місце в дитячій кімнаті.

Ліжечко
Меблі, представлена компанією» Верес » за якістю не поступається зарубіжним аналогам, при цьому ціна на неї значно нижче. Виготовляються ліжечка з екологічно чистої деревини. Лакофарбове покриття застосовується на водній основі, тому абсолютно нетоксично для малюка. Ліжечка не мають гострих і виступаючих деталей, а всі грані акуратно закруглені, що сприяє безпеці при активних іграх і неспокійному сні.

Дизайн ретельно розробляється, враховуються всі дрібниці, які необхідні для правильного розвитку малюка і для догляду за ним. Деякі моделі передбачають висувні ящики, в які можна помістити одяг і пелюшки. Є ліжечка Верес з приєднаним пеленальним столиком або комодом. Багато видів меблів забезпечуються маятниковим механізмом, який допомагає приспати малюка. Також розроблені моделі, які можуть трансформуватися в диван після того, як дитина підросте. Компанією надається широкий вибір кольорів і модифікацій, які підійдуть для будь-якого інтер’єру дитячої кімнати і органічно впишуться в нього. Моделі можуть бути інкрустовані стразами або прикрашені художнім різьбленням.

Добавить комментарий