Сео продвижение сайтов

SEO-фахівці умовно ділять методи оптимізації на білі, сірі і чорні в залежності від того, чи дотримуються правила пошукових систем. Будь-який з методів має на увазі використання технік, безпосередньо або побічно впливають на роботу роботів. Ми розповімо, що це сео продвижение сайтов.

Біла Оптимізація-Робота над ресурсом без застосування офіційно заборонених методів просування, які могли б вплинути на пошукові алгоритми.
Сірі методи офіційно не заборонені, але їх використання може бути розцінено як неприродне завищення популярності. Деякі пошуковики блокують подібні Сайти.
До чорної оптимізації відносяться методи, що суперечать правилам. Ризик потрапити під фільтри і санкції пошукових систем дуже високий.
Будь-яке SEO має на увазі використання технік, безпосередньо або побічно впливають на роботу роботів. Однак» білі » оптимізатори і маркетологи не порушують правил гри. Вони дотримуються рекомендацій пошукових систем по створенню хороших сайтів і їх оптимізації. Інформація представлена у відкритому доступі в Яндекс.Допомога та довідковому центрі Search Console Google.

Добавить комментарий