Стеллажи для хранения

Серед широкого переліку торгово-складського обладнання є поличні стелажі-універсальні багатоярусні системи, використовувані для тимчасового і тривалого зберігання різних товарних груп. Основу стелажа у вигляді поличної конструкції представляє каркас, виготовлений з металевого профілю — збірний або суцільнозварний. Полиці фіксуються за допомогою болтів або гвинтів. Перфорація вертикальних стійок дозволяє коригувати дистанцію між полицями, тому функціональні можливості системи зберігання істотно збільшені. У нас найкращі стеллажи для хранения

Широкий асортимент поличних стелажів для складу, магазину або офісу пропонує компанія «Київметсервіс». Ознайомитися з моделями, які ми виробляємо за індивідуальним замовленням, можна через сайт.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ, ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Поличний стелаж знайшов широке застосування в різних галузях: багаторівневий комплекс з поперечними полицями використовується в облаштуванні гаражів, балконів, побутівок, підсобок, архівів, офісів, бібліотек.

Збірні конструкції є найбільш ергономічним способом оформлення складських і торгових приміщень, тому металеві поличні стелажі часто зустрічаються на підприємствах, в зонах зберігання готової продукції і в магазинах.

Добавить комментарий