Курьерская доставка

Кур’єрська доставка як правило працює на найскладнішій ділянці шляху від відправника до одержувача. Кур’єрська доставка-найзручніший спосіб організації першої і останньої милі в дорозі будь-якого відправлення. У нас найкраща курьерская доставка.

Неважливо наскільки довгий шлях пройшов пакет і скільки часу він їхав з точки а в точку Б, важливо вміло підібрати відправлення і вміло доставити.

Сервіс і якість кур’єрської доставки видно неозброєним поглядом по тому як чітко виконується підбір і наскільки швидко – вручення. Добра Доставка-робить це саме так.

Кур’єрська доставка-найзручніший спосіб з точки зору надійності підтвердження вручення та підбору. Всі відправлення кур’єрської доставки у кур’єрських служб обов’язково супроводжуються транспортними документами. специфічна тим, що по основних містах висококласною вимогою є вручення на наступний день після відправлення з Києва.

Громіздкі вантажоперевізники або Пошти, які возять великі вантажі, витрачають час на консолідацію, сортування на складах і терміналах, з об’єктивних причин доставляють звичайний маленький пакет три дні, а то й тиждень.

Добавить комментарий