Тональный крем

Сучасна тональна основа під макіяж – це основний інструмент візажиста. Вона допомагає заховати всі недоліки шкіри і домогтися ідеального кольору обличчя. Даний засіб використовується як в професійному макіяжі для кіно — і фотозйомок, так і для повсякденного візажу. У нас найкращий Тональный крем.

У житті іноді трапляються події, які надають шкірі «неважливий» вигляд. Виправити такі прикрі непорозуміння допоможе тональний крем, він приховає всі недоліки, і дозволить виглядати привабливіше.

Кожна тональна основа для макіяжу Topface має високу стійкість, бездоганно розтушовується, має гіпоалергенний склад і підходить для будь-якого типу шкіри. Використання даного засобу особливо актуально для жителів мегаполісів, так як захищає їх шкіру від шкідливого впливу забрудненої міської атмосфери. Кожен тональний крем Мальва в залежності від консистенції і способу нанесення має покриває здатність, яка становить від 5 до 100%. Вибираючи даний засіб, не обходимо спиратися на бажаний результат:

зробити обличчя ніжним і оксамитовим: тут вам допоможе легка тональна основа під макіяж;
створити ефект «другої шкіри»: для цього випадку ідеально підійде засіб Perfect Coverage і компактна крем-пудра.
Вибираючи основу для тонального крему, слід також враховувати тип шкіри:

Для жирної і комбінованої: потрібно купувати легкі тонуючі засоби, які одночасно виключають прояв жирного блиску і не пересушують шкіру. До складу такої косметики входять абсорбенти, цинк, група вітамінів B, а, сірка.

Добавить комментарий