Отели Львов

36 ПО (пл. Ринок, 36). Їжа як мистецтво і мистецтво як їжа-це про свіжий львівський заклад в самому серці міста. Ресторан займає 5 поверхів, і на кожному тобі обіцяють небачені смакові відчуття. Найпопулярніші українські страви тут переосмислені і осучаснені. Віддаватися гастронасолодженням можна у величезного акваріума, на даху або в оранжереї. Тут же розташована пивна»Хмільний ПО». Ми також допоможимо вам, Львов (забронировать отель).

Druzi Cafe (вул.Краківська, 5) – це заклад мережеве, але повне чарівності. Як і в Києві, Druzi Cafe знаходяться в одній будівлі з хостелом. У меню-українські страви та бургери, є карта бару. У спекотний день можна проводити час на задньому дворі закладу — там тихо і тінисто.

» Дуже висока кухня » / Pretty High Kitchen (пл. Ринок, 14) – саме новеньке в Гайді! Черговий одіозний заклад сім’ї !Fest, відкрили під Новий 2019-й рік. Особливість « «їжа і музика без посередників» в прямому сенсі. Ну, з музикою, ти розберешся: джаз грає з вінілу і ллється з величезних білих вигнутих колонок ручної роботи. А ось з меню складніше — ні офіціантів, ні списку страв тут немає. Обслуговують гостей безпосередньо кухарі. З ними можна обговорити тип страви, спосіб приготування, розмір порції і ціну.

Добавить комментарий