Букмекерські контори

Одна з найстаріших букмекера компаній Росії, перший пункт прийому ставок був відкритий в 1994 році. В даний час кількість ППС перевищує 1000. «Фонбет « — член саморегулівної організації» Асоціація букмекерських контор» і діє на підставі ліцензії №4 ФНС, яку оновила 30 березня 2017 року.

Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: покласти і зняти гроші можна за допомогою банківських карт, Qiwi, «Яндекс.Грошей», Apple Pay, мобільних операторів «Білайн«, Tele2,» Мегафон», МТС.

Лінія: включає в себе 15 видів спорту (в тому числі і Кіберспорт), а також події культури і шоу-бізнесу. Є матч-центр зі статистикою.

Служба підтримки: цілодобова, через телефон, електронну пошту і лайв-чат.

«Бетсіті»
Компанію заснували в 2003 році. Працює на підставі ліцензії ФНС Росії №5 від 30 червня 2009 року і переоформленої 28 вересня 2016 року. «Бетсіті» входить в першу СРО і підключений до першого ЦУПІС.

Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: зарахувати кошти на рахунок можна за допомогою банківських карт, Qiwi Wallet, Webmoney, » Яндекс.Гроші», «гаманець ЦУПІС», Apple Pay; через мобільних операторів МТС, «Білайн», «Мегафон», Tele2; за допомогою терміналів оплати «Кіберплат»; в салонах стільникового зв’язку «Евросеть»і «Зв’язковий». Також ця букмекерська контора підтримує поповнення через Інтернет-банк «Альфа-Клік«, РОСБанк,» Тінькофф Банк «і»Пошта Банк». Висновок можливий на банківські карти, Qiwi Wallet, » Яндекс.Гроші«,» гаманець ЦУПІС » і переказом на банківський рахунок.

Лінія: включає близько 30 видів спорту. Широка лінія. Варіативність розпису вище середнього.

Служба підтримки: цілодобова, через електронну пошту, лайв-чат і по телефону гарячої лінії.

«Мостбет»
Компанію заснували в 2018 році. БК працює на підставі ліцензії ФНС Росії №1 від 6 квітня 2009 року і переоформленої 18 травня 2018 року. «Мостбет» входить в першу СРО і підключений до першого ЦУПІС.

Валюта рахунку: рублі.

Способи введення і виведення коштів: зарахувати кошти на рахунок можна за допомогою банківських карт, Qiwi Wallet, Webmoney, » Яндекс.Гроші», Moneta.ru,» гаманець ЦУПІС«; через мобільних операторів МТС,» Білайн«,» Мегафон «і Tele2 і в салоні стільникового зв’язку»Зв’язковий». Також цей букмекер підтримує поповнення через Інтернет-банк «Альфа-Клік». Висновок можливий на банківські карти, Qiwi Wallet, » Яндекс.Гроші«,» гаманець ЦУПІС » і переказом на банківський рахунок.

Добавить комментарий