Онлайн программа для салонов красоты

Керівник відсутній в салоні, і робота відразу страждає? Налагоджуйте систему ефективного управління і контролю операційних завдань в режимі онлайн. У нас найкраща онлайн программа для салонов красоты. Тепер отримувати будь-який звіт (з фінансів, продажу, візитів, складських операцій та ін.) або ставити завдання ви можете в лічені секунди з будь-якого комп’ютера, планшета або смартфона. Для цього потрібен тільки доступ до Інтернету. З платформою CleverBox: CRM для салонів краси ви не тільки економите час, але і знижуєте ймовірність помилок і махінацій. Автоматизуйте рутинні робочі процеси і завдання. Звільніть більше часу для важливих завдань, у вирішенні яких участь співробітників дійсно необхідно.

Нагадування про візит, привітання з днем народження, акційна розсилка-тепер ці та багато інших завдань будуть виконані точно вчасно, а ваші співробітники не витратять на них навіть хвилини! CleverBox: CRM для салонів краси дозволяє збирати, зберігати індивідуальні дані клієнтів і легко працювати з ними в подальшому. Історія візитів і покупок, статистика переваг, групи і статуси – вся необхідна інформація в персональній карті миттєво доступна при роботі з клієнтом. Підвищуйте якість обслуговування, робіть персональні пропозиції клієнтам, забезпечте індивідуальний підхід не на словах, а на ділі! Завдяки глибокій багатовимірній аналітиці, розумінню потреб і переваг своїх клієнтів, ви істотно підвищите ефективність будь-яких маркетингових заходів. З CleverBox: CRM для салонів краси ви зможете вибудувати систему залучення та утримання клієнтів, розробляти акції, бонусні програми. Журнал запису створений з урахуванням потреб і специфіки робочих процесів салонів краси. З CleverBox: CRM управління розкладом і завантаженням спрощується в рази, а кількість помилок співробітників зводиться до нуля.

Легко створювати і редагувати записи, контролювати статус візиту, переглядати, порівнювати графіки фахівців, аналізувати завантаження, причини і терміни скасування візитів і багато іншого.

Керівник визначає рівні доступу до Журналу запису самостійно. Наприклад, фахівці можуть переглядати тільки свої графіки і отримувати доступ до інформації про клієнтів, які стоять у них в розкладі.

Добавить комментарий