Лазерный карбоновый пилинг

Молода, здорова шкіра обличчя, зі свіжим кольором, рівним рельєфом, без зморшок, цяток і розширених пор чи не про це мріє кожна жінка на Землі? Саме тому галузь косметології завжди буде затребувана, а нові технології і розробки здатні буквально творити чудеса, роблячи шкіру красивою і пружною, а процедури комфортними і ефективними. Детальніше на https://coolaser.clinic/lazernye-proczedury-dlya-tela/lazernyj-karbonovyj-piling/.

Процедура не вимагає особливої підготовки, крім консультації лікаря-дерматолога, який визначить доцільність виконання процедури і виключить наявність протипоказань. Перевагою методу є його універсальність, тобто можливість застосування при наявності декількох проблем. Наприклад, шкіра може бути жирною, пористою (поверхневі проблеми) і в’янучої одночасно (проблеми глибші).

Проведення карбонового пілінгу позбавить пацієнта відразу від обох проблем одночасно: від підвищеної жирності і перших ознак старіння. Перед процедурою необхідно усунути всі вогнища запалення і з’ясувати, чи немає у Вас індивідуальної гіперчутливості на карбонову кислоту (зустрічається дуже рідко). Перед процедурою шкіру очищають антисептичними засобами, потім наноситься маска з наногелем. Після підсихання гелю шкіру обробляють лазером.

Карбоновий пілінг здійснюється за таким алгоритмом: Очищення шкіри (демакіяж). Нанесення на поверхню обличчя та інших проблемних зон карбонового наногеля. Подача імпульсів неодимового лазера на області з карбоновим гелем. Очищення шкіри від залишків гелю. Обробка епідермісу особливим зволожуючим кремом (сироватка після лазерних процедур). Що ж таке лазерний карбоновий пілінг?

Це одна з новітніх і ефективних процедур по омолодженню шкіри обличчя, шиї і декольте. За допомогою лазера і вуглецевого гелю ви досягнете приголомшливих результатів! Скорочення кількості і глибини зморшок, боротьба з пігментними плямами і широкими порами, поліпшення жирового обміну клітин шкіри це лише деякі завдання, які здатний вирішити карбоновий пілінг лазером. Делікатно відшаровуючи верхній, ороговілий шар епідермісу, ви допомагаєте своєму організму запустити процеси відновлення і омолодження шкіри, покращуючи вироблення колагену і еластину.

Добавить комментарий