Грузовое такси

Вам потрібно перевезти невеликий обсяг вантажу, але серед предметів є високі елементи — цей тариф буде найоптимальнішим. У нас найкраще грузовое такси.

Найчастіше його використовують для:

перевезення особистих речей
малих квартирних переїздів
для переїзду середнього офісу
розвезення товарів по точках
доставки макулатури і книг
В ньому можна сміливо перевозити:

холодильники (стоячи)
пральна машина
газові плити і котли
великі дивани та меблі
побутову техніку та електроніку
будівельні матеріали до 1.2 т
Перевага даного автомобіля — це маневреність і здатність проїхати там де великим вантажівкам не під силу. Дуже зручний і оптимальний тариф.

Машина розрахована на перевезення предметів і речей загальною вагою до 1200 кг і має два посадочних місця для пасажирів. Можливе перевезення тварин за погодженням з диспетчером і водієм. Напевно, немає такої людини або компанії, яка б не замовляла вантажне таксі. Жоден квартирний або офісний переїзд не обходиться без послуг вантажників і замовлення мікроавтобуса.

Послуги вантажного таксі наша компанія пропонує за найдемократичнішими і доступними цінами, на сьогоднішній день. Наступна ситуація з перевезеннями виникла внаслідок здорової конкуренції.

Диспетчерські компанії борються за лідерство і тим самим, роблять вантажопасажирські перевезення максимально якісними для споживача. Давайте, прямо зараз розберемося що по чому. Знаючи точні тарифи Вам буде простіше визначитися в своєму виборі.

Добавить комментарий