Мед

Розведення бджіл для багатьох є, перш за все, хобі, ніж серйозним бізнесом. У той же час, мало яке хобі зрівняється з такими істотними тимчасовими витратами і капіталовкладеннями з бджільництвом. Детальніше на http://pasichnyk.com.ua/ru/.

Візьмемо, наприклад, риболовлю: ви можете купити купу снастей, човен, 15 вудок та іншу продукцію, але все одно будете ловити рибку по одній. Тоді як в бджільництві ви можете щодня взаємодіяти з тисячами, а то й мільйонами бджіл і сотнею вуликів, тримаючи в господарстві пару сотень найменувань продукції, що буде потрібно бджоляру для забезпечення життєвого циклу своїх роїв і роботи з їх продуктами. Тому це ще й заняття для тих бджолярів, які не бояться важкої роботи і глибоко віддані їй, радіючи не тільки медової продукції, а й роботі з комахами.

Наш інтернет-магазин з тисячами одиниць продукції теж починався як хобі пасічників, які відкривали для себе світ Пасіки. Згодом ми дізналися гігабайти інформації про те, як поводитися з бджолами, і встигли порядком втомитися від того, що бджільницьку продукцію треба купувати у сотень розрізнених постачальників.

Так народилася ідея продавати всю бджільницьку продукцію в одному місці. І не просто в бездуховно-капіталістичному руслі, а вибираючи кращі товари на ринку, тестуючи на собі практичну корисність всієї продукції, що знаходиться в нашому магазині. І, звичайно ж, з мінімально можливими націнками. Тому як ми, не прагнучи стати досвідченими бізнесменами, залишилися тими ж усміхненими і добросердими пасічниками, які рекомендують кожну одиницю продукції, як для своїх.

НАШ МАГАЗИН БДЖІЛЬНИЦТВА: АСОРТИМЕНТ
Без належної скромності ми можемо стверджувати, що в 2020-х роках наш бджолиний магазин пропонує все, що потрібно для розведення бджіл і збору врожаю. Тут ви знайдете:

бджолине обладнання та інвентар;
вулики та комплектуючі до них;
інструмент;
корми, дезінфекцію та захист від хвороб;
спецодяг;
тару, в т. ч. для продажу в магазинах;
все для виведення маток, їх захисту і транспортування;
продукцію на основі меду і сам мед;
освітню літературу та корисні статті.
Як нам здається, це дійсно все для пасіки. До речі, наші статті дозволяють поширювати корисні знання про пасіку серед мас, розповідаючи не тільки корисну інформацію простою мовою, а й «пропущену через себе» в процесі роботи, а тому достовірну, де кожна буква про пасіку на своєму місці.

Добавить комментарий