Запчасти на снегоходы

Снігоходи– snowmobiles) — позашляховий вид транспорту для зими. Оскільки вони розраховані на використання в агресивних умовах, то пошкодження ходової частини і гусениць – досить часта проблема, з якою стикаються власники. Крім того, як і в будь-яких інших транспортних засобах, деталі трансмісії, підвіски та інших вузлів зношуються. Своєчасна їх заміна новими-критично важливе питання безпеки поїздок. У нас найкращі Запчасти на снегоходы в Казахстане.

По запчастинах на снігохід справа йде звичним чином: є оригінальні запчастинами (OEM) і їх аналоги не оригінал. Крім того, не варто забувати і про аксесуари для снігоходів, які підвищують рівень захисту і комфорту, або покращують ходові якості апарату. Це можуть бути підсилювачі рами, Бампери, багажні кофри, підігрів ручок, GPS-навігатори і т. д.

Провідні виробники снігохідної техніки.

BRP-канадська компанія, що випускає снігоходи, катери, гідроцикли, квадроцикли. Снігохідна техніка проводиться під двома торговими марками — Ski Doo і Lynx.

Arctic Cat-один з найвідоміших виробників снігоходів у всьому світі. Ця американська фірма також випускає квадроцикли і провулери, але саме снігоходи залишаються головною спеціалізацією компанії.

Polaris-американська компанія, один зі світових лідерів з виробництва снігоходів, квадроциклів і мотовсюдиходів. Фірма виробляє снігохідну техніку ще з 50-х років минулого століття.

Yamaha-знаменита японська корпорація випускає найрізноманітніші товари. Серед них є і велика кількість моделей снігоходів.

Kawasaki-японська компанія, що випускає різноманітні транспортні засоби-Мотоцикли, мопеди, скутери, моторні човни. В асортименті компанії є широкий модельний ряд снігоходів і деталей до них.

Irbis-повна назва це китайської компанії Beijing Irbis Trading. В першу чергу, вона відома як виробник скутерів і мотоциклів. Однак снігоходи компанії під торговою маркою Irbis Dingo також здобули широку популярність. Вони являють собою хорошу якість за доступною ціною.

Добавить комментарий