Аренда авто

У вас виникла гостра необхідність зробити співробітників компанії більш мобільними? Або доставити гостей на ваш захід точно в строк? Тоді звернутися в нашу компанію буде найправильнішим рішенням. Тут будь-який бажаючий має право отримати прокат машини в Україні за досить доступною вартістю і максимально безпечно. У нас найкраща car hire in crete.

Оренда авто саме грамотне рішення в 21 столітті
Прокат автомобілів сьогодні є дуже популярною послугою. Це зручно, коли потрібно:

організувати особисту зустріч;
зустріти гостей;
відправитися в призначене місце і час на бізнес-ланч з високопоставленою особою;
наприклад, зробити подорож з сім’єю, коханою людиною або з друзями більш зручним і насиченим.
Якою б не була ваша причина для оренди машини, ви завжди робите правильний вибір на користь перевіреної на українському ринку компанії. Просто уявіть, як Приємно покататися на хорошому чотириколісному другові по нічному місту, прибути на роботу раніше запланованого часу і встигнути випити чашечку ароматної кави (ніж провести в 3-5 разів більше часу в громадському транспорті і в підсумку запізнитися в офіс).

Оренда авто в Україні: коли почав розвиватися ринок і як йде справа зараз?
Ще спочатку 90 — х рр. в нашій країні стали з’являтися перші невеликі компанії, які пропонували авто в оренду. Це були організації, які купили міжнародну франшизу. Саме такий крок дозволив їм займатися подібною діяльністю-надавати послуги прокату засобів пересування.
Другий сплеск на ринку автоаренди припав на 2000-і роки:

Тоді в країні організовувалися фірми, що пропонують громадянам послуги прокату автомобілів.
Також в числі гравців на даному ринку були помічені приватні особи, у володінні яких знаходилося від 2-х і більше «вільних» транспортних засобів.
Третій важливий період ринку оренди припав на 2008-2009 рр. час, який відомий в історії як точка початку і стрімкого розвитку світової економічної кризи. Нестабільність економіки відбилася, звичайно ж, на компаніях по автоаренді. Вони масово почали згортати свою діяльність з різних причин. У кого – то просто не вистачало коштів для існування і розвитку бізнесу, У інших-обсяги прибутку наближалися до нуля. Відтак, і мови не було про оновлення автопарку та надання клієнтам унікальних марок авто.
Починаючи тільки з 2013-2014 рр. ситуація нестабільності трохи покращилася. Все ж! Багато гравців (організації) були змушені піти з ринку.

Добавить комментарий