Установка гбо

ля тих, хто в пошуках хорошої команди фахівців

Уявіть, що в один момент всі автолюбителі Києва почали їздити на авто з ГБО. Цікаво, чи не так? На початку цього року в Україні нараховувалося близько 1 млн. авто з ГБО. І, за різними даними, це майже стільки ж, скільки всього автомобілів зареєстровано в Києві. У нас найкраща установка гбо на авто.

Кількість переобладнаних під газ автомобілів в Україні з року в рік збільшується. Причина цього-установка ГБО на авто дозволяє в двічі скоротити витрату на паливо.

Не тільки економія: 7 причин, чому установка ГБО-вигідне рішення
Майже вдвічі зростає ресурс мотора і знижуються витрати масла. Газова суміш прогорає краще, ніж 95-й бензин і не залишає смоляної кіптяви на стінках ДВС, а залишає масляну плівку всередині циліндрів.
Обладнання — на користь атмосфері. За складом Газове паливо чистіше і в навколишнє середовище потрапляє в 2,5 рази менше шкідливих викидів.
Машина рухається м’якше і тихіше за рахунок кращої дифузії повітря з газовою сумішшю і рівномірного розподілу пропан-бутану по циліндрах.
Універсальність: автомобілі з останніми поколіннями ГБО (4, 5, 6) можуть працювати на двох видах палива відразу. Закінчився газ-двигун автоматично переходить на бензин. Великий плюс в далеких поїздках: можна проїхати вдвічі далі і не шукати заправку.
Обладнання можна поставити практично на будь-який автотранспорт вітчизняного або зарубіжного виробництва. У нашій компанії нам доводилося ставити обладнання не тільки на авто, але і на Катери і військові бронемашини. Головне-правильно підібрати обладнання газової системи і добре все продумати.
Установка окупається в середньому за півтора року. При активному використанні автомобіля протягом трьох років (річний пробіг — 20-30 тис.Км). Особливо вигідно переводити на газове паливо потужні машини з витратами бензину більше 10 л на 100 км.
Компенсація вкладених коштів. З 2015 року в Україні установка газового обладнання на авто дозволяє отримати власнику податкову знижку в розмірі вартості поставленого обладнання. Такий «бонус» передбачено в українському податковому кодексі (детально — у ст.166.3.7).

Добавить комментарий