Респираторы

Респіратор-основний засіб захисту органів дихання. Пристрій захищає організм від попадання їдких газів, токсичних випарів, пилу. Для безпеки робітників важливо правильно вибрати модель виробу, виходячи з особливостей виробництва. Ми пропонуємо купить респираторы.

Є два основних типи:

Фільтруючі напівмаски-лицьова маска і захисний елемент з’єднані в єдине ціле, в маску вшивається захисний елемент.

Респіратори рпн — це Засоби індивідуального захисту органів дихання одноразового використання. Вони застосовуються при необхідності виконання різного виду робіт і просто перебування в умовах високої концентрації шкідливих і токсичних речовин в атмосфері.

Так як вдихання загазованого, задимленого повітря може привести до проблем зі здоров’ям, використання СІЗОД регламентовано на законодавчому рівні. А забезпечення співробітників ними є прямим обов’язком роботодавця.

Респіратори з патронами – окремі фільтруючі блоки закріплені на напівмасці. Тут використовується вугілля для затримання мікроскопічного пилу.

Що потрібно знати перш, ніж купити респіратори
При виборі маски відштовхуються від чотирьох параметрів.

Цільове призначення. Протипилові-затримують частинки пилу. Паро — і газозахисні очищають вдихається повітря від шкідливих газів і випарів. Протиаерозольні використовують при роботах з фарбувальними матеріалами і розчинниками. Універсальні атрибути мають комбінований захист. Зварювальні респіратори оснащені вугільним фільтром і захистом від займання.
Пристрій респіратора. Вироби можуть мати затискачі для носа або запобіжні клапани.
Одноразового або багаторазового використання.
Принцип захисного пристрою. Виробляють маски з фільтрами, з примусовою подачею кисню і комбіновані моделі.
Одягнений респіратор (маска) повинен щільно прилягати до обличчя від носа до підборіддя. Носовий затиск злегка охоплює ніс. Розмір моделі підібраний правильно, якщо на вдиху, коли вентиляційний отвір прикрити рукою, повітря всередину не надходить.

Добавить комментарий