Сайдинг

Сайдинг

Сайдинг-призначений для зовнішнього облицювання будинків, приміщень, кіосків, гаражів, а також балконів. Сайдинг має дві функції, які він виконує, а це:

  • захист будівлі від зовнішніх факторів (дощ, вітер, сонячні промені, сніг);
  • декорування фасаду будівлі.

Вініловий сайдинг використовується при обробці будь-якого фасаду. Зовнішній вигляд сайдинга, схожий на саму звичайну дошку, але свій зовнішній вигляд він не втрачає протягом 20 років:
Він буде виглядати так само добре, як ніби ви його тільки встановили, навіть незважаючи на різні перепади температури, сильні дощі, і високі морози. У нас найкращій сайдинг от производителя.
Завдяки матеріалу, з якого виготовлений сайдинг, до нього майже не пристає бруд, а якщо потрапить, він легкий у догляді, відмінно миється, самими звичайними засобами.
Технологія виготовлення вінілового сайдинга:
Найпоширеніший спосіб виготовлення сайдинга, це методом коекструзії. Двошарове виготовлення вінілової панелі. Коекструдер об’єднує ці шари на молекулярному рівні. Зовнішній шар призначений для захисту сайдинга (панелі) від попадання ультрафіолету і опадів. Внутрішній шар, передбачений для того щоб посилити міцність, тепло — і морозостійкості панелі, тримає форму сайдинга (панелі).

Переваги вінілового сайдинга:
Стійкий до невеликих пошкоджень і подряпин;
Відсутність ефектів розтріскування, розшаровування і лущення;
Стійкість до температурних перепадів, корозії і гниття;
Термостійкість (витримує температуру від +50 до -50 градусів);
Екологічність;
Відсутність електропровідності;
Відведення конденсату по внутрішній стороні панелей;
Простота в монтажі, в експлуатації та обслуговуванні;
Монтаж можна здійснювати в будь-який час;
Відсутність необхідності в ремонтних роботах;
Колір і форму, зберігає протягом усього часу, а це до 50 років;
Висока стійкість до зовнішніх впливів, сонячні промені, перепади температур;
Для монтажу вінілового сайдинга, потрібен лише невеликий навик поводження з інструментом. Установка сайдинга дуже проста, замикаєте панель (сайдинг) одна за іншу і закріплюєте саморізами або цвяхами.

Добавить комментарий