Твердосплавные фрезы для маникюра и педикюра

Апаратний манікюр і педикюр вельми популярні в індустрії догляду за нігтями. Вони виконуються за допомогою спеціального апарату з насадками для шліфування нігтьової пластини і зони навколо неї. Цей спосіб користується попитом, так як не вимагає попереднього зволоження або розпарювання кінчиків пальців.

Правильний підбір насадок для апаратного манікюру або педикюру легко і безболісно дозволить зробити нігті доглянутими в салонних, а також домашніх умовах. Фрези виготовлені з різноманітних матеріалів, мають різну форму, бувають різних видів. Залежно від всіх цих факторів, вони виконують різні функції. Знімні фрези бувають: алмазні, керамічні, Комбіновані, а також із пластику, силікону, металу. Детальніше на https://www.nailmag.com.ua/ru/tverdosplavnye-frezy.

Металеві або твердосплавні фрези виготовляють з надійного сплаву сталі. На даному варіанті часто зупиняють свій вибір професіонали, так як цінують в цих насадках практичність, багатофункціональність, довговічність.

Вибираємо фрези за формою і призначенням
Твердосплавна фреза часто використовується для зняття гель-лаку або іншого штучного покриття. Функціональність насадки обумовлюється кількістю операцій, які вона виконує, тим самим заощаджуючи час майстра.

Фреза» Кукурудза » знімає навіть найміцніше покриття, очищаючи і коригуючи ніготь.
«Конус» — служить для шліфування нігтів.
«Кулька» — використовується для оброблення, зрізу кутикули, а за допомогою великих розмірів даної насадки видаляють мозолі.
Насадка» голка » розкриває кутикулу, зручна для використання в місцях між нігтьової пластиною і бічними валиками.
«Куля» — має гострий кінчик, за рахунок чого відмінно справляється з різним покриттям нігтьової пластини.
Твердосплавні насадки відрізняються якістю і довгим терміном експлуатації, але їх відносять до ріжучих фрез, тому звертатися з ними потрібно гранично уважно і обережно.

Які бувають насадки в залежності від жорсткості?
Всі фрези діляться на жорсткі, середні, м’які. Відповідно до цього, кожен тип твердосплавної фрези підходить для виконання певних завдань в манікюрі і педикюрі: роботи з нігтьовою пластиною, шкірою, гель-лаком, акрилом і т. д.

Ступінь жорсткості можна визначити за колірними маркерами.

Чорне кільце-позначає найжорсткіші насадки для нарощених нігтів.
Зелений колір-жорсткі насадки для зняття акрилового покриття або гель-лаку.
Синє маркування-вироби відрізняються середньою жорсткістю, підходять для шкіри або для нетвердого шару гель-лаку.
Червоні-м’які насадки для шкіри і нігтьової пластини.
Жовтий колір-м’яка і щадна фреза для ніжної шкіри і дрібної обробки нігтьової пластини.
Краще купувати насадки різних видів жорсткості, це спростить роботу, дозволить робити різні процедури, забезпечить якість манікюру, заощадить дорогоцінний час майстра і клієнта.

Добавить комментарий