ВЫЕЗДНАЯ РОСПИСЬ

Виїзна церемонія це один з найпрекрасніших весільних обрядів, які несуть в собі всю невід’ємну цінність всього весільного дії.

Хочете провести Ваше весілля на природі, На березі моря або будь-якому іншому екзотичному місці? Плануючи майбутнє весілля, молодята повинні враховувати всі деталі, вміти правильно організувати час і простір, мати хороший смак. Однак одним з найважливіших рішень майбутніх нашим закоханим, є вибір церемонії одруження. Детальніше на http://lovestory.od.ua/uslugi/vyezdnaya-rospis/.

Існує два можливих варіанти: розпис в РАГСі або виїзна церемонія. Багато хто не зовсім розуміють різницю між ними, саме тому ми пропонуємо для початку детально розглянути обидва варіанти, а після дізнатися більш детально власне вартість виїзної церемонії. Розпис в РАГСі – це офіційне оформлення шлюбу. Після проведення церемонії Ви отримуєте документ, що підтверджує ваш союз. Величезним недоліком, звичайно, є інтер’єр сучасних РАГСів, який не далеко пішов від радянських часів. Також шаблонний і нудний підхід до самої розпису навряд чи порадує молодих. Наважуючись на таку церемонію, ви повинні бути готові до обмеженої кількості часу і великої черги. Тому радимо розписуватися в будні дні або за кілька днів до самого святкування весілля. Так ви заощадите свої сили і час.

Наша компанія організовує виїзні весільні церемонії за заздалегідь приготовленим сценарієм. Ви і ваша друга половинка отримаєте море позитивних емоцій. Ефектні пам’ятні фотографії, і ваше весілля буде по-справжньому унікальною, не схожою на банальні святкування ваших знайомих. Виїзний розпис — це прекрасна альтернатива звичайному розпису в похмурих стінах РАГСу, і за ціною не перевищує вартість розпису в звичайному РАГСі! ЗАГС-це перш за все конвеєр, розпис в РАГСі тривати всього 3-4 хвилини, черга в ЗАГС мінімум годину півтори! Чи хочете ви в день вашого весілля стояти в черзі? Якщо ні, то виїзний розпис-це те, що вам потрібно! Виїзна розпис може проходити в будь-якому зручному для вас місці, будь то берег моря, пляж, музей, парк або окремий зал ресторану.

Добавить комментарий