РРО

Програмною і технічною системою, що реалізовує фіскальні дії, називається реєстратором розрахункових операцій РРО, який експлуатується для операцій із зарубіжними валютами і реєструє скільки товарів було продано. До такої продукції відносять електронні контрольно-касові апарати, реєстратори, комп’ютерні касові системи, Електронний таксометр, автомат з продажу товарів. Придбати вироби можливо в спеціалізованому магазині, Інтернеті. Детальніше на http://www.check-master.com.ua.

Основні характеристики продукції
Багато покупців часто задаються питанням Як правильно вибрати якісний і довговічний товар. Відрізняються багатьма характеристиками один від одного. Залежно від розмірів бувають портативні і стаціонарні. Перший тип займає небагато місця і працює від акумуляторної батареї. Зручний в транспортуванні або використовується в приміщеннях в обмеженою кількістю місця. Зазвичай комплектується спеціальним чохлом.

Стаціонарні Великі в габаритах. Має збільшені клавіатуру і індикатори, щоб касиру і клієнтам було зручніше. Застосовуються для роздрібного продажу, в ресторанах і кафе, для підприємців. Може докуповуватися Додаткове обладнання: грошовий ящик, сканер штрих-кодів, зчитувачі магнітних карт для касових апаратів.

При виборі потрібно визначитися з приблизною пропускною можливістю торгового місця, умови, в яких буде використовуватися пристрій. Це означає Чи буде доступ до електронної мережі, наскільки стабільна, чи присутні перепади температури. Така техніка здійснює готівковий або безготівковий розрахунок.

Колірна гамма не грає ніякої ролі, так як колір і функції заздалегідь продумані виробником. І якщо товар буде підходити за кольором, але не по функціональності, варто зробити вибір в сторону характеристик. Продукція представлена в широкому асортименті на ринках продажів.

Основні види реєстраторів розрахункових операцій РРО залежно від характеристик товари поділяються на різні групи. Продукція, яка може бути використана заноситься до Державного реєстру РРО. Розглянемо основні типи реєстраторів розрахункових операцій РРО:

Касові апарати. Працює автономно, комплектується клавіатурою, дисплеєм і принтером. Реєструє скільки продажів було здійснено. Слід зареєструвати в ДФС і привести в працездатний стан, а точніше провести фіксалізацію, персоналізацію, програмування товарної бази, форм оплати, реквізити працівників. Такий вид не має можливості підключення до облікових програм. З цієї причини облік ведеться старим способом-записом в зошит, або з використанням шлюзів, систем веб-доступу.
Фіскальні реєстратори. Представлений чековим принтером, в якому встановлений блок фіскальної пам’яті. Функціонує лише під наглядом іншого облікового програмного забезпечення. Є стандартним варіантом для середнього і великого сегмента роздрібної торгівлі. Для роботи потрібна наявність комп’ютера, планшета, терміналу. Програмне забезпечення повинно приймати даний виріб.
Працюють в таких режимах: фіскальний і не фіскальний. Перший різновид має реєстр у Державній фіскальній службі. Будь-яка дія записується і зберігається в пам’яті. Відомості про продажі передаються на сервер ДФС.

Друга є чеком, який встановлюється в РРО в такому режимі. Вводиться в експлуатацію при навчанні і для внутрішнього обліку. Слід враховувати якими каналами передачі інформації буде комфортніше користуватися. Часто застосовують GSM / GPRS модеми або Інтернет підключення.

Важливим пунктом є вибір форм-факторів: RS-232, USB, Bluetooth, Ethernet. Також інтерфейс передачі даних в ДФС. Відносяться до різної цінової політики, від чого залежить якість товару, і як довго прослужить.

Добавить комментарий