Новости

У Киргизстані, як уже повідомлялося раніше, планується припинення мовлення п’яти телевізійних каналів.

У Киргизстані, як повідомлялося раніше, перестануть віщати п’ять телеканалів. Призупинено дозвіл на розміщення телерадіоканалів в аналоговому мовленні і (або) в цифровому пакеті «8-му каналу», «РТВ медіа», «НТВ Кейджі» і «домашньому». Про це повыдомляють последние новости кыргызстана.

Як заявили в Міністерстві культури, були проведені перевірки телеканалів, в ході яких виявлені порушення.

Чиновники підкреслюють, що дію дозволу на мовлення не анульовано, а призупинено до 20 березня 2022 року.

«Говорити про те, що Мінкультури відключає телеканали, неправильно. Ми тільки призупинили дію дозволу. Як тільки будуть усунені порушення, ми підключимо телеефір», — зазначили у відомстві.

За словами чиновників, Киргизстан-правова держава, де всі повинні виконувати закони, в тому числі Закон «Про телебачення і радіомовлення».

Раніше зазначалося, що Мінкультури провело ліцензійний контроль місцевих телеканалів. Згідно зі спеціальним положенням, у телеканалів, які раніше отримували попередження і штраф, виявили порушення при дотриманні норм з державної мови і виробництва вітчизняного контенту.

Однак у прес-службі, наприклад, РЕН ТВ заявили, що телеканал не отримував жодних повідомлень про припинення мовлення в Киргизстані. У РЕН ТВ також розповіли про намір розібратися в ситуації і висловили надію на дотримання в країні рівного доступу до інформації і свобод для працюючих в країні ЗМІ.

Добавить комментарий