7 дивовижних речей, камери смартфона можна зробити

Телефони камери міняємо ландшафт фотографії. Професіонали носіть їх замість здоровенних дзеркалок, і інді кінематографісти використовують їх, щоб знімати все, від музичних кліпів до повнометражних драм. З розширеними функціями і тонни безкоштовного програмного забезпечення для редагування, вони стають все складнішими з кожним роком. Ваш смартфон може містити об’єктив в майбутньому.

Підказка підказка: додаток камери Apple це добре, але є кращі безкоштовні програми для захоплення і поділитися своїми спогадами. Натисніть тут для дев’яти великих фото додатка ви будете знову і знову.

Але ця маленька камера в телефоні-це корисно для набагато більше, ніж знімки і відео. Якщо ви коли-небудь мріяли мати сканер, ігрову систему і універсальний перекладач в кишені, ці програми зробили фантастику реальністю.

Ось сім дивовижних речей, ваш смартфон може зробити.

1. Проконсультуйтеся віртуальний декоратор

Кілька років тому, компанія IKEA розробила нову функцію Wild, який дозволяє клієнтам підняти їх телефонів або планшетів у номер будинку, а потім посадити меблів на картинці. 3D-зображення підлаштовується під ПОВ екрану, і виглядає надзвичайно реалістично, хоча меблів не існує. Цю «доповнену реальність» допомагає покупцям уявити, як буде виглядати, перш ніж купити його.

Гаряча на п’яти ІКЕА-Amikasa, додаток iOS, яка допоможе вам не тільки дизайн інтер’єру приміщення, а також вставляє уявний стилі в реальних умовах. Ви можете додати крани і шафи, і навіть міняти шпалери. Натисніть тут, щоб спробувати майбутнього дизайну інтер’єру зараз. Не користувач iOS? Спробуйте вдома дизайн 3D для подібного досвіду проектування (мінус доповненої реальності).

2. Сканування документів

Сканування паперових документів в pdf є зручним, але з використанням сканерів самі можуть стати справжнім випробуванням. На традиційних принтерах може бути повільним і громіздким, і сканування великих пакетів в друкарні може обійтися вам в копієчку. Але є програми, такі як сканування геній і Evernote можна дізнатися, що використовувати камеру смартфона для перетворення твердих копій в цифровий формат. Ви навіть можете сканувати декілька сторінок і включити їх в один документ, для зручності, що раніше було майже неможливо.

Між тим, компанія Adobe запустила зоряної програма, яка сканує фізичні документи з камери смартфона використовує оптичне розпізнавання символів (OCR), щоб зберегти їх як PDF-файли. Натисніть тут, щоб перевірити його.

Користувачі Android мають інший варіант: програма диск Google документ для сканування.

3. Магазин в трьох вимірах

Коли ви погортайте журнал, деякі оголошення настільки яскраві й барвисті, що здається, вони зістрибує зі сторінок. З додатком гуркіт, оголошення насправді не стрибнути сторінку, принаймні на дисплеї камери телефону. Ви можете швидко сканувати фото симпатичний сарафан, наприклад, і протягом декількох секунд дисплей показуватиме, що наряд у трьох вимірах.

Рев також дозволяє робити фотографії страви та напої і миттєво дізнайтеся свої інгредієнти. Ви можете сканувати предмети в магазин, щоб порівняти ціни з тим, що інші рітейлери зарядки. Якщо ви проходите привабливий постер фільму, ви можете захопити свій імідж і миттєво замовити квитки в кіно. Натисніть тут, щоб дати це додаток спробувати.

4. Перевести мову

Коли слово додаток лінзи з’являться на ринку кілька років тому користувачі були вражені його вмінням «читати» розділові на іноземних мовах. Додаток навіть використовували той же шрифт і стиль у візуальному перекладі.

Ця чарівна технологія була пізніше зачерпнув компанією Google, яка в рамках більш широкого Google перекладач додаток.

Інших послуг використовувати той же трюк, щоб допомогти вам перевести меню і вивіски з дико різних систем письма, все за допомогою камери телефону. Але стандарт поки ще безкоштовного додатка Google. Натисніть тут для більше про перекладач Google.

5. Дізнатися Свій Вин

Вино-це складний напій. Існує так багато знати про конкретному році, винороба і врожай. У минулому, любителів вина доводилося запам’ятовувати всю цю інформацію або зверніться до книги. Але тепер ви можете дізнатися про відповідної позначки на перший погляд, завдяки додаток Vivino.

Просто сканувати етикетку на пляшці вина, і ви дізнаєтеся все, що потрібно знати, в тому числі персональні рекомендації. Vivino має базу даних з більш ніж 3 мільйонів вин, так що ви будете в скруті, щоб знайти пляшку, яка не входить. Клацніть тут, щоб дізнатися більше про Vivino.

6. Доповнена реальність гри

Якщо ви жили у минулому році на підводному човні, ви, мабуть, знайомі з глобальною одержимості це був Покемон Go. Ця гра послала мільйони гравців проходить через їх квартали в пошуках маленьких істот, керується девізом: «злови їх усіх!»

Це був тільки початок того явища, яке іменується доповнена реальність гри, які створюють в реальному часі, в реальному світі фонів для ігрових об’єктів. Наприклад, коли ви граєте ARBasketball, ви можете знайти віртуального обруча в будь-якому місці ви йдете. Або грати з Баумастер, який вставляє об’єкти в ваше фізичне оточення.

Якщо ви любитель живих мерців, ви, ймовірно, отримаєте свої гострі відчуття від зомбі повсюди!, який перетворює реальний світ в апокаліптичній зомбі-бою. Ви ніколи не буде виглядати у вашому районі тротуару або офіс знову кабіною таким же чином. Для Android, перевірте TableZombies для подібної гри доповненої реальності. Натисніть тут, щоб перейти Покемон перейти з п’ятьма іншими доповненої реальності додатків, які ви будете любити.

7. Камери безпеки

Коли ви поновіть смартфон, ви, як правило, постає непросте запитання: Що ви робите з вашої старої моделі? Ну, один варіант-перепрофілювати його як рух-активоване камери безпеки. Додаток Manything використовує камеру смартфона, щоб контролювати ваші Домашні тварини, ваш будинок, ваших дітей або те, що потрібне Пильне око.

Manything має програмовані зони виявлення руху, Хмарний відеореєстратор, покадрової і в прямому ефірі. Все, що вам потрібно інший пристрій з Manything встановлено (щоб використовувати його в якості віддаленого перегляду

і контролер) і у вас буде недорога, цілодобова система відеоспостереження. Натисніть тут для кроків про те, як встановити його.

Які ще є класні трюки, які можна виконувати на вашому смартфоні? Будьте впевнені, щоб слухати або завантажити мої подкасти, або клікніть сюди, щоб знайти його на місцеву радіостанцію. Ви можете слухати Komando-шоу Кім на телефон, планшет або комп’ютер. Від покупки ради з питань цифрового життя, клацніть тут для безкоштовної подкасти.

Авторські Права 2017, WestStar Мультимедійних Розваг. Всі права захищені. Дізнатися про всіх новітніх технологій на Komando-шоу Кім, найбільший в країні вихідні радіо ток-шоу. Кім приймає дзвінки та розподіляє рада на сьогоднішній цифрового життя, від смартфонів і планшетів до приватності і зломи даних. Для неї щоденні поради, безкоштовні інформаційні бюлетені і багато чого іншого, відвідайте веб-сайті Komando.com.

Добавить комментарий