АДВОКАТЫ

Моргун і партнери – українська адвокатська фірма, що має гідний досвід у різних сферах юридичної практики. Адвокати фірми володіють видатним послужним списком успіху. Ми спеціалізуємося в сфері вирішення спорів та захисту від кримінального переслідування, на практиках сімейного права та інтелектуальної власності.

Ми ставимося до наших клієнтів на особистому рівні. У своїй роботі ми воліємо якість замість кількості, а найголовніше гарантуємо чесність і відвертість по відношенню до наших клієнтів. Якщо ми вас зацікавили, пропонуємо перейти до нашого сайту.

Ми співпрацюємо з партнерами у багатьох зарубіжних юрисдикціях, що дозволяє нам ефективно представляти інтереси українських клієнтів за кордоном та іноземних клієнтів в Україні. Вартість адвокатських послуг залежить від особливостей кожного конкретного випадку. Визначити повну вартість надання послуг, фахівець може тільки після детального аналізу обставин справи. Це стосується і визначення термінів. Деякі типові справи можуть мати фіксовану вартість, однак і в цих випадках враховуються додаткові фактичні витрати, зокрема судові збори, проведення експертизи, транспортні витрати тощо. Моргун і партнери адвокатська фірма з досвідом роботи понад 25 років у сфері кримінального, сімейного права, вирішення спорів, захисту інтелектуальної власності, нерухомості та земельного права. За роки роботи в Україні, адвокати нашої компанії з успіхом дозволили 90% справ, зупинили вимагання з боку правоохоронних органів, зняли арешти з 57 об’єктів нерухомості, захистили підприємства від рейдерського захоплення, закрили понад 95% кримінальних справ. Такі показники здатні продемонструвати не багато адвокатські контори.

Якщо ви зіткнулися з проблемою юридичного характеру, намагаєтеся захистити себе, відстояти своє право, і вам потрібен висококваліфікований адвокат в Києві – звертайтесь в Моргун і партнери.

Переваги адвокатської контори Моргун І ПАРТНЕРИ
Видатний послужний список і велика кількість успішних справ – показник професіоналізму наших юристів. Нам під силу вирішити спори щодо нерухомості, захистити від кримінального переслідування, відстояти право на інтелектуальну власність, вирішити сімейні розбіжності.

Ми надаємо послугу повного циклу «під ключ» – захист інтересів клієнта у всіх інстанціях, до вступу рішення в силу.
Допомагаємо в реєстрації бізнесу, виборі організаційно-правової форми ведення підприємницької діяльності, виборі форми оподаткування, ведення бухгалтерського обліку, отримання ліцензій, дозволів та будь-якої іншої супутньої документації для підприємницької діяльності.
Супроводжуємо процес реорганізації та ліквідації З урахуванням і мінімізацією ризиків.
Представляємо інтереси українських громадян в зарубіжних інстанціях. Співпрацюємо з адвокатами з Європи та Америки.
Розробляємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і гарантуємо чесність і прозорість своїх дій.
Під час роботи над справою фахівці повністю занурюються у вивчення документів і не співпрацюють з іншими клієнтами. Ми віддаємо перевагу якості, а не кількості.

Добавить комментарий