Antibiotics

Антибіотики-це потужні ліки, які борються з бактеріальними інфекціями. При правильному застосуванні антибіотики можуть врятувати життя. Вони або вбивають бактерії, або не дають їм розмножуватися. Природний захист вашого тіла зазвичай може взяти його звідти.

antibiotics не борються з інфекціями, викликаними вірусами, такими як

Застуда
Грип
Кашель і бронхіт
Біль у горлі, якщо не викликана стрептококом
Якщо вірус робить вас хворим, прийом антибіотиків може принести більше шкоди, ніж користі. Використання антибіотиків, коли вони вам не потрібні, або не використовувати їх належним чином, може додати до стійкості до антибіотиків. Це відбувається, коли бактерії змінюються і стають здатними протистояти впливу антибіотика.

Коли ви приймаєте антибіотики, уважно дотримуйтесь інструкцій. Важливо закінчити ваше ліки, навіть якщо ви відчуваєте себе краще. Якщо ви припините лікування занадто рано, деякі бактерії можуть вижити і повторно заразити вас. Не зберігайте антибіотики на потім або не використовуйте чужий рецепт. Антибіотики використовуються для лікування або запобігання деяких видів бактеріальної інфекції. Вони працюють, вбиваючи бактерії або запобігаючи їх розмноження і поширення. Але вони працюють не на все. Коли справа доходить до антибіотиків, прийміть пораду вашого лікаря.

Антибіотики не працюють при вірусних інфекціях, таких як застуди і грип, а також при кашлі і болю в горлі.

Багато легкі бактеріальні інфекції також поліпшуються самі по собі без використання антибіотиків.

Прийом антибіотиків, коли вони вам не потрібні, піддає вас і вашу сім’ю ризику більш тривалої і важкої хвороби.

Добавить комментарий