Атарі працює над своєю першою ігрової консолі протягом 20 років

Відомий як Піонер у створенні відеоігор і сучасної видеоигровой індустрії, Atari це крок назад у апаратного бізнесу з новою ігровою приставкою в більш ніж 20 років.

ВИ МОЖЕТЕ ГРАТИ СУПЕР МАРІО ОДІССЕЙ’ ЩАС НАЧЕБТО

Нью-Йоркською компанією, плавання з припливом на популярності і ностальгії ретро ігри, нещодавно почав дражнити Ataribox з рекламою, показуючи «новий Атарі продукт року».
Atari також додається успіху відео гри з перезавантаженням їх старі моделі. Нінтендо NES класичний видання, згідно venturebeat, виявився напрочуд популярним за надання спосіб, щоб легко грати в старі ігри типу «супер Маріо» і «легенда про zelda» на телевізорах, які не існували, коли відеоігри були вперше випущений.

ЧУВАКИ, ВСЕ, ЩО ГРА ВПЛИВАЄ НА СЕКСУАЛЬНИЙ ПОТЯГ

«Ми повертаємося в апаратну бізнесу», директором Atari Фред Шене заявив в інтерв’ю найчастіший супротивник. Він сказав, що це засноване на технології ПК, і Atari в даний час роботи по проектуванню, які будуть виявлені на більш пізній термін.

У Atari подала заяву про банкрутство в 2013 році, але Шене купив компанію, яка зараз вигідніше і робити мобільні ігри. Він також є ліцензуванням своїх брендів в більш великий мод, в тому числі до майбутнього «той, що Біжить по лезу» продовження буде випущений в кінотеатрах в жовтні цього року.

Добавить комментарий