Аудиторские компании

Грунтуючись на головних переваги роботи з нашою компанією, бухгалтерський аудит бізнесу вибрали багато юридичні особи, і ваше підприємство може, як і всі наші численні клієнти при розумних витратах і максимальною вигодою для своєї компанії придбати вже готові рішення проблем пов’язаних з бухгалтерським обліком! Ми розповімо про найкращі аудиторские компании украины.

Ми проводимо аудит, Київ-великий бізнес-центр України і тому у кожного нашого клієнта свої вимоги, і ми надаємо своїм клієнтам різноманітні послуги по веденню обліку, в тому числі і міжнародний аудит, due diligence, причому не тільки в повному обсязі, але також ми пропонуємо, як можливий варіант аудит бізнесу з окремих компонентів обліку. Часто, особливо, що стосується великого і середнього бізнесу, передача всього бухгалтерського обліку на аутсорсинг спеціалізованої компанії буває не завжди доцільна. А ось передача окремої ділянки обліку, такого як, наприклад, нарахування заробітної плати персоналу, розрахунок податків із зарплати тощо, виявляється досить вигідним і доцільним для клієнтів.

При цьому аудит, проводиться в максимально зручному для нього вигляді, а також з ним узгоджуються всі нюанси обліку.

Крім повного спектру послуг, ми пропонуємо своїм клієнтам співпрацю з наступних видів обліку та аудиту:

нарахування зарплати співробітників і розрахунок податків по зарплаті;
кадровий облік співробітників;
головний бухгалтер;
контрольний щоквартальний аудит бухгалтерської, податкової та всієї іншої звітності безпосередньо перед її здачею до відповідних контролюючих органів та фондів;
тестування та професійний відбір кадрів в бухгалтерський відділ клієнта;
послуга бізнес-планування та бюджетування;
абонентське обслуговування клієнта з питань бухобліку та оподаткування;
консультаційно-інформаційне обслуговування.

Добавить комментарий