Автономная канализация для дачи

Ще відносно недавно ніхто не дбав про те, щоб забезпечити дачний будиночок зручностями. Туалет облаштували на вулиці у вигляді «шпаківні», а про встановлення ванни або пральної машини навіть не мріяли. Сьогодні ж усе змінилося, сучасні дачі за рівнем комфорту нічим не відрізняються від квартир у місті. Розглянемо, як може бути зроблена автономна каналізація на дачі. Основна складність при облаштуванні дач полягає у відсутності централізованих систем. У нас автономная канализация для дачи. Як правило, селища підведено електрику, а ось про будівництво водопроводу і каналізації господарям будинків доведеться дбати самим. При бажанні може бути побудована ефективно працююча автономна система каналізації на дачі. Розглянемо, які способи утилізації стоків можна використовувати. Існує кілька способів утилізації стоків:

Підключення до центрального колектора. Це найпростіший спосіб, але не завжди здійсненний спосіб вирішення проблеми.
Дикий скидання стоків. На жаль, цей нецивілізований і згубний для природи метод все ще використовується окремими громадянами, але він неприйнятний з точки зору охорони навколишнього середовища.
Використання накопичувачів. Це примітивна каналізація для дачі. При виборі цього методу влаштовують герметичний резервуар, в який по трубах виводять стоки. По мірі наповнення ємності її потрібно очищати, викликаючи асенізаторську машину.
Будівництво септиків з механічної очистки стічної води. Це популярна локальна каналізація для дачі, яка дозволяє провести первинну очистку відведених з дому вод. Подальша доочищення води відбувається на полях фільтрації.
Використання локальних очисних станцій. Це сучасні системи каналізації для дачі, що дозволяють якісно і швидко очистити стічні води. Така автономна система – кращий варіант для використання на дачі, яка використовується для цілорічного проживання.

Добавить комментарий