Bitte

Хостингова компанія Bitte була утворена в 2005 році.
5 років копіткої роботи і залучення зарубіжних інвестицій дозволяють нам займати одну з лідируючих позицій на українському ринку хостинг-послуг. У нашій компанії працює група висококваліфікованих фахівців, що забезпечують цілодобову роботу сайтів наших клієнтів. Детальніша інформація на на сайте битте.
В наших планах розвитку на 2013-2014 роки, крім розширення діяльності на території України, також вихід на ринки Білорусії, Казахстану і Російської Федерації.
Ми надаємо послуги хостингу як для великих проектів (виділені сервери), так і для невеликих сайтів. При цьому наші послуги однаково якісні як у першому, так і в другому випадку.
Головним пріоритетом для нас є дійсно високоякісне обслуговування клієнтів і оперативна техпідтримка по доступним (у дійсності на 20-30% нижче, ніж у прямих конкурентів) цінами.
Сьогодні понад 6000 компаній обрали хостинг провайдера Bitte. День у день ми прагнемо ставати все краще, швидше, надійніше. Нам, як провідному українському хостинг-провайдеру, важливі відгуки та думки від вас – наших клієнтів.

Добавить комментарий