Борона дисковая агд-1,0

Агрегат призначений для обробітку ущільнених ґрунтів різного механічного складу з подрібненням і заробкою рослинних залишків у грунт.

Переведення в транспортне і робоче положення гідравлічне, силовим гідроциліндром заднього навісного пристрою трактора. Агрегат розрахований на роботу з тракторами класу 6 кН (0,6 мс), обладнаними центральної та повздожнимы тягами, триточкового навісною системою (Т-25). Останнім часом в мережі інтернет з’явилися сайти з копіями фотографій і назвою нашої продукції на яких продається техніка не нашого виробництва. Також почастішали факти продажу контрафактної продукції під видом техніки виробництва ВФ «Агрореммаш-БЦ», яка зовні схожа на оригінал і пропонується споживачеві під назвою АГД. А також борона дисковая агд-1,0.

ВФ «Агрореммаш-БЦ» є виробником запатентованої сільськогосподарської техніки, яка пройшла державні випробування і має сертифікати відповідності.

Офіційні дилери та сервісні центри підприємства вказані в розділі «партнери». Всі інші виробники або продавці техніки під нашою торговою маркою не є нашими представниками.

Добавить комментарий