Чашки под заказ

Посуд завжди вважалася не тільки функціональною частиною буття, але і укладала в себе ієрархію цінностей, відображала смаки її володаря. Сучасність не виняток, друк на чашках улюбленого напою, будь то чай або каву, трав’яний коктейль або інша рідина незмінно супроводжують початку і продовження дня. У нас чашки под заказ.

Саме тому так важливо, щоб Ваша гуртка своїм видом була приємна оку, ергономічна і відповідала високим стандартам якості, адже кому сподобається безглуздий малюнок або неякісний матеріал, насичуючі хімічними добавками ранкове чаювання?

Значить, друк на чашках і питання того, яку купити кухоль слід саме з матеріалів, яким можна довіряти, які пройшли неодноразові тестування. З дизайном завжди складніше… Чашка може стати справжнім символом родини, взаємин, досить подбати про своїх близьких, піднісши їм в подарунок іменні гуртки або з улюбленими героями, висловами. Можна піти і далі, перейшовши за посиланням http://maikasoft.com.ua/svoj-print Ви , завантаживши фотографію своєї сім’ї або близької людини зможете створити справжній приватний сервіз, з часом, як знати, досить імовірно заинтересующий антикварів.

«Чашка Львівська академія мистецтв» – прекрасне привітання для першокурсника, який з гордістю оцінить турботу і графічну ідею друк на чашках.

Купити чашки, виходячи з індивідуальних переваг, тенденцій, для себе або офісу – вибір не обмежений.

Але перед тим, як прийняти рішення, не зайвим було б ознайомитися з деякими особливостями, які роблять друк на чашках в Києві та гуртках з maikasoft такими неповторними.

Фаянсовий білизна чашок, може бути прикрашена абсолютно будь-яким графічним рішенням, як вже було сказано, але крім принта існують і інші можливості. Купити кухоль з кольоровою вставкою (базові колористичні рішення) – прерогатива урочистого випадку, по більшій частині, але і під час щоденного використання, добре піднімає настрій.

Але є і гуртки з іншими «родзинками», як, наприклад, металізовані; посріблені або в золоті зображення энигматичны і респектабельні, чи варто говорити, як виграють від цього розміщені фотографії на поверхні?

Але це далеко не межа досконалості, що Ви скажете про друк на чашках хамелеон? Така чашка не втрачає своїх лідерських позицій щодо попиту. Досить практично і разом з тим цікаво, спостерігати, як в залежності від температури колір змінюється на чорний або яскраво-червоний або навіть смарагдовий! Не купити чашки такого типу було б просто упущенням.

Добавить комментарий