Chernobyl tour price

ЧОРНОБИЛЬ…

Привіт друже!

Якщо ти хоч раз замислювався про те, щоб урізноманітнити своє дозвілля оригінальним подорожжю, отримавши яскраві емоції і не забуті відчуття – тобі обов’язково потрібно побувати в Чорнобильській зоні відчуження! те місце в Україні, про яку знає весь світ! Ми пропонуємо chernobyl tour price.

Журнал «Forbes» визнав Чорнобиль найбільш екстремальних і оригінальним місцем.

Знято безліч фільмів, написано сотні книг, локації з Чорнобильської зони відчуження можна зустріти в багатьох відомих комп’ютерних іграх.

Трагічні події, що відбулися тут, залишили незабутній слід у світовій історії. Час зупинився на позначці 26 квітня 1986 року… Зараз Чорнобильська зона відчуження та її перлина місто-привид Прип’ять – хоч і безпечні для відвідування, але не доступні простому обивателеві. Зона в радіусі 30 км залишається закритим об’єктом високої державної важливості.

Для тебе ми готові відкрити таємничий світ Зони відчуження – в нашому офіційному ексклюзивному турі. Тисячі вдячних клієнтів з усього світу відчули на собі чарівність цим пам’ятником катастрофи. Безпека – екстремальність – комфорт – це три основних складових нашої діяльності.

Бронюй поїздку прямо зараз і вже скоро ти зможеш взяти участь в карколомному подорож твого життя.

Добавить комментарий