Чи буде в Тернополі тепло?

У Тернополі холодно. Дуже холодно. Якщо для виходу на вулицю можна одягнутися і вийти в другій половині дня, то ще нічого, навіть буває тепло, то у квартирах, де немає індивідуального опалення все сумно. Варто одягатися трохи не в валянки. Хоча це варіант! Як повідомляє Тернопіль з посиланням на tenews.org. опалювальний сезон розпочнеться традиційно спочатку для соціальних закладів, а далі для всіх. 11 жовтня планують підключити до опалення садки, школи та лікарні. Щоправда деякі з них, зокрема лікарня №2, 3, дитячий, пологовий будинок, лікарня швидкої допомоги, Центр первинної медико-санітарної допомоги опалюються з початку жовтня адже там є автономне опалення. Працівники «Тернопільміськтеплокомуненерго» вже почали проводити необхідні технічні роботи в інших установах. ДЕтальніше на ternopil.eu.

Питання про подачу тепла в приватні приміщення Тернополя ще те питання. З одного боку вже досить холодно, а з іншого очікується потепління, а значить опалення не буде включено. На думку мера це дозволить жителям заощадити значні кошти (класно, коли хтось думає про тебе і знає холодно тобі або тепло). Це сарказм звичайно, адже кожна квартира повинна мати індивідуальне опалення і кожна сім’я повинна самостійно вирішувати коли вмикати його, а коли — ні.

Ще одним теплим «позитивом» для Тернополя є інформація, що по місту вже утеплені фасади 22 будинків (70% фінансує місто, а 30% жителів). Чому термомодернізація пишеться в лапках, і так як не всі тут добре. Пам’ятайте недавню пожежу в лондонській висотці? Загинуло близько 60 осіб, а вогонь поширювався швидко саме із-за наявності утеплення. Чи пам’ятають про це в Україні?

Отже, городяни найближчим часом отримають тепло в свої будинки. Чи це буде в наступний понеділок (16 жовтня) або скоріше залежить від примх погоди, але в будь-якому необхідність встановлення котлів індивідуального опалення є нагальною необхідністю.

Добавить комментарий