Чистка лица в Киеве

Чистка обличчя
Чистка обличчя у косметолога — догляд обов’язковий для кожної людини. Як часто проводити процедуру (раз на місяць або 1 раз в 2 місяці) залежить від типу шкіри. Більш жирної потрібно більш частий догляд.
Косметична чистка обличчя спрямована на очищення шкіри від відмерлих клітин, видалення надлишків шкірного сала, звуження пор, вирівнювання кольору шкіри. Однак, все чищення однакові? У нас Чистка лица в Киеве.
Ультразвукова чистка шкіри обличчя може бути механічне (ручне) або ультразвукова (апаратна чистка обличчя). Косметолог підбере відповідний вид чищення для кожного клієнта індивідуально.
Чим відрізняється атравматична чистка обличчя Goravsky від звичайної чистки?

Ексклюзивна методика підготовки шкіри до проведення чищення забезпечує тривалий ефект розігріву і розм’якшення шкіри, що дозволяє відмовитися від використання вапоризатора, має ряд відомих недоліків.
Атравматичність. Шкіра навіть відразу після процедури не така змучена й роздратована, як після звичайного чищення.
Високий рівень антисептики. У процедурі застосовуються речовини, що володіють антисептичною дією. У нашій клініці також проводиться стерилізація всіх інструментів.
Можливість локальної обробки тільки проблемних зон. Тобто ми можемо робити чистку навіть сухої і чутливої, схильної до куперозу шкіри.
Можливість вибору методу: проводиться як мануальна (ручна), так і чистка ультразвуком.

Добавить комментарий