Чому кращі керівники тек ще зустріч з Трампом

Через шість місяців після верхній СЕО технологій зустрілися з президентом Трамп в перший раз, вони повертаються на другий раунд. І на цей раз напруженість напередодні засідання ще більше.
Керівники Яблуко (акцій aapl, Tech30), Microsoft (літери msft, Tech30), Амазонки (подіями тижня, Tech30) і Google головної компанії alphabet (як googl, Tech30) об’єднують більше десятка інших технологічних лідерів на першій зустрічі американського технологічного Ради в понеділок.
Група зустрінеться з Трампом та іншими членами його адміністрації протягом дня. Основна порядок денний, принаймні, на папері: обговорити шляхи модернізації технологічної інфраструктури уряду.
Зустріч проходить після місяця зіткнень між Tech й козирною, в тому числі судові баталії за обидві версії заборони на поїздки Трампа і відкат захисту трансгендерних студентів. Зовсім недавно ІТ-індустрії розкритикували Трампа за його рішення витягнути з Паризького кліматичної угоди.
Незважаючи на ці зіткнення, технік бачить можливість. Вони сподіваються налагодити робочі стосунки з Білим домом з питання модернізації двопартійного уряду. І є потенціал для використання день зустрічі обговорювати більш складні теми, на думку учасників та тих, хто працює з технологічними компаніями з урядовим питань.
«Це дійсно безпечних місцях», — говорить Стюарт Вердери, лобіст з Груповою політикою пам’ятника, який працює з Amazon і Microsoft. «Питання в тому, скільки президентові підняти питання, які є спірними, або керівників? Всі речі, які зробили відносини складно, це придумали?»
Джерело каже генеральний директор компанії Apple Тім Кук, зокрема, планує підняти імміграції, шифрування, у справах ветеранів і важливість прав людини. Аксіос був першим повідомити про порядку денному готувати для зустрічі.
По темі: тут представлені 18 керівників компаній технік в Білому домі сьогодні
«Зрештою, я не людина, яка збирається піти і сказати, ‘якщо Ви не зробите те, що я хочу, я піду,'», — заявив Кук в одному з недавніх інтерв’ю про роботу з адміністрацією козир. «Я щиро дбаю про Америку. Я хочу, щоб в Америці добре. Америки більш важливим, ніж кривава політика з моєї точки зору.»
На H-1b візи програма, інше питання на порядку денному у понеділок, теж є першочерговим завданням для Силіконової долини і її працівників.
Інші керівники більше орієнтовані на прилипання до питання модернізації-принаймні публічно.
«Ми будемо, засукавши рукави і працювати через важкі питання про те, як забезпечити більш якісні послуги для громадян, як використовувати технології для поліпшення прийняття державних рішень, як зменшити шахрайства і відходів, і як прискорити перехід в хмару,» Сафра Кац, виконавчий директор Oracle і член Трампа перехідної групи, йдеться в заяві вказана Сі-Ен-Ен технологій.

Добавить комментарий