Commercial window washing manhattan

Прибирання Комерційних Вітрину Для Очищення Промислових Чищення Вікна

Мийка вікон Челсі надає професійні та надійні послуги з 1986 року . У нас є підготовлена команда штатних співробітників і автопарк, щоб надати вам швидке, ввічливе і уважне обслуговування . У нас commercial window washing manhattan.

Наші Послуги

Мийка вікон «Челсі» є повний комплекс послуг миття вікон-компанія обслуговує всі міста Нью-Йорка і передмість з 1986 року. Ми верхні вікна історії Нью-Йорка чистячі фахівців.

Зв’язатися

Мийка вікон Челсі надає професійні та надійні послуги з 1986 року . У нас є підготовлена команда штатних співробітників і автопарк, щоб надати вам швидке, ввічливе і уважне обслуговування

Хто ми

Наші співробітники професійно навчені стілець боцмана, пояси і сходи робота і наші автонавантажувача дозволяє нам професійно очистити ті важкі для досягнення або фіксованими вікнами верхнього поверху. Мийка вікон «Челсі» є повний комплекс послуг миття вікон-компанія обслуговує всі міста Нью-Йорка і передмість з 1986 року. Ми верхні вікна в Нью-Йорку підлогу чистячі фахівців. Наша професійна мийка вікон працівники навчені, щоб забезпечити найбезпечніший і ефективніший метод миття вікон, щоб забезпечити високу якість обслуговування для всіх прибирання комерційної вікно і потреб миття вікон в житлових приміщеннях. Ми надаємо послуги керівникам будівельних компаній, керуючі та експлуатаційні компанії, магазини роздрібної торгівлі, підрядників, архітекторів, ріелторів, власників нерухомості й орендарів.

Наші співробітники професійно навчені стілець боцмана, пояси і сходи робота і наші автонавантажувача дозволяє нам професійно очистити ті важкі для досягнення або фіксованими вікнами верхнього поверху. Мийка вікон Челсі також забезпечує видалення твердих плями води, покладів корисних копалин і будівельного сміття.

Мийка вікон Челсі надає безкоштовну оцінку на місці інспекції. і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваш розклад. Пропозиції будуть відправлені по електронній пошті або по факсу у встановлені терміни. Посилання будуть з радістю бути надані за запитом.

Ми повністю застраховані компанії і нести надлишкові парасольку на страхування та компенсацію страхової статутних працівника. Сертифікати будуть видаватися по мірі необхідності за попереднім запитом будь-якої роботи.

Добавить комментарий