CRM

Ваша воронка продажів-це візуальне уявлення вашого процесу продажів. Його можна повністю налаштувати залежно від того, як ви працюєте. Назвіть етапи на основі кроків, через які ви здійснюєте угоди для закриття, або виберіть шаблон. Тепер ви готові заповнити його угодами. У нас найкращій crm для туроператора.
Замість того щоб думати про фініш-продаж-зосередьтеся на діях, які приведуть вас до неї. Торговельна діяльність-це все, що наближає ваші угоди до закриття. Це може бути телефонний дзвінок, обід, зустріч, електронна пошта або щось ще. Заплануйте безліч заходів, і нехай нагадає вам, що робити далі.
Коли ви займаєтеся діяльністю і просуваєте угоди, відстежує ваші результати як тренер. Він розраховує ваш середній коефіцієнт конверсії, щоб ви знали, скільки нових потенційних клієнтів отримати і які дії потрібно виконати для досягнення ваших цілей. Звіти в реальному часі показують, чи перебуваєте ви на правильному шляху, даючи вам час скорегувати курс, якщо це необхідно. Проста аналітика Pipedrive перетворює ваш процес продажу в науку. Більше не потрібно закривати очі і сподіватися на краще. Автоматизація виконує адміністративні завдання за вас, а інтеграція з вашими улюбленими інструментами економить Ваш час. Залишилося тільки уточнити формулу перемоги і поставити ще більші цілі.

Добавить комментарий