Dent Lounge

Медичний центр естетичної стоматології Dent Lounge оснащений передовим обладнанням провідних виробників світу. Матеріали, які використовуються при лікуванні пройшли всі необхідні сертифікації і відповідають світовою вимогою. Наш Медичний центр естетичної стоматології завжди готовий надати вам всі необхідні послуги..
Повний перелік стоматологічних процедур, новітнє обладнання, що володіє атмосфера і професіоналізм завжди на сторожі вашого здоров’я. Детальніше на dentlounge.com.ua .Dent Lounge — це першокласний Медичний центр естетичної стоматології з інноваційним концептом і приємним дизайном. Ми вважаємо, що стоматологія повинна бути без болю і хвилювань, і дбаємо не тільки про здоров’я пацієнта, але і про його комфорт. Ідея і принципи Dent Lounge сформульовані професором Павлом Куцом і відображають його професійний світогляд. Разом наша команда прагне до довіри пацієнтів, душевного ставлення і надає висококласне обслуговування. ПОСЛУГИ DENT LOUNGE
Діагностика 200
Діагностика
Огляд у клініці + комп’ютерна томографія 3D або 2D + фото діагностика + силіконові зліпки щелеп і виготовлення моделей з супергіпса + аналіз отриманих результатів + складання плану лікування
Професійна гігієна 200
Професійна гігієна
В ході цієї процедури очищається твердий і м’який зубний наліт, полірується і ремінералізується поверхню зубів.
Лікування карієсу 200 01
Лікування карієсу
За допомогою композитних реставрацій ми повернемо зубам їх природний здоровий стан.
Вініри 200 01
Вініри
Керамічні пластинки, частково заміщають коронкову частину зуба. Вони дозволяють коригувати порушення форми і зміни кольору зуба. В результаті відновлений зуб набуває міцність і естетику і не відрізняється від інтактних.
Установка керамічних вкладок 200 01
Установка керамічних вкладок
Це сучасна альтернатива звичайним пломбам, яка дозволяє зберегти зуб при його частковому руйнуванні.
Виготовлення штучних коронок і мостовидних протезів 200 01
Виготовлення штучних коронок і мостовидних протезів
На сучасному етапі розвитку ортопедичної стоматології штучні коронки і мостовидні протези можуть бути безметалевими (пресована кераміка або діоксид цирконію), а також на металевих сплавах (металокераміка).
jr dent hd 200
Дитяча стоматологія
Dent Lounge одна з небагатьох стоматологічних клінік, що мають ліцензію на дитячу стоматологію. В залежності від ситуації та віку ми проводимо нашим маленьким пацієнтам глибоке фторування зубів, герметизацію фісур, ремінералізацію і регенерацію емалі і дентину методикою Innodent Junior. Особлива увага приділяється навчанню гігієні порожнини рота, правильному вибору зубної щітки і зубної пасти.
ortho-200
Ортодонтія доросла і дитяча
Сучасні технології дозволяють успішно виправляти прикус, вирівнювати зуби не тільки у дітей і підлітків, але і у дорослих. Грамотно розплановане фахівцями клініки «Dent Lounge» комплексне лікування органічно впишеться в ваш звичний життєвий графік. Ми пропонуємо найсучасніші технології, які разом з майстерністю фахівців створюють відмінний результат з урахуванням віку, а також індивідуальних особливостей пацієнта. У дітей виправлення порушень прикусу і положення окремих зубів проводиться з використанням знімних ортодонтичних апаратів: трейнерів та платівок. В основному вони використовуються в період так званого змінного прикусу. Коли прикус стає постійним, тобто прорізаються всі постійні зуби, лікування проводиться за допомогою брекет-систем (металеві, керамічні, невидимі-лінгвальні, Incognito і кап Invisalign) від світових лідерів. Висококваліфіковані ортодонти нашої клініки здійснять Вашу мрію мати красиву посмішку!
doctors hd 200
Консультація суміжних фахівців
Перед початком лікування, якщо це необхідно, клініка надає можливість отримати професійну консультацію у кращих суміжних фахівців:
ЛОР
Пластичний хірург
Щелепно-лицевий хірург
Кардіолог
Ендокринолог
Алерголог
Косметолог
У складних клінічних випадках в нашій клініці ви зможете отримати консультацію висококваліфікованого німецького зубного техніка Alexander Miranskij.

Добавить комментарий