Дитячі книги українською

Книга завжди вважалася найкращим подарунком. Незважаючи на розвиток комп’ютерної техніки, справжні любителі читання ніколи не проміняють книгу на екран комп’ютера або планшета. Шанобливе ставлення до книг закладається в дитинстві. Тому привчати дитину до читання необхідно вже з раннього віку. І головним інструментом тут є дитячі книги.

Книга як універсальний вихователь
Прищеплювати дитині любов до читання потрібно поступово. Найкраще для цього підійдуть видання для дитячого та дошкільного читання з яскравими, барвистими ілюстраціями. Перегляд ілюстрацій допоможе дитині краще зрозуміти сенс казки або розповіді і зацікавить його. Тому, особливо важливо при читанні дитині вголос, показувати йому картинки. Ми пропонуємо найкращі дитячі книги українською.

Згодом, діти починають цікавитися не тільки картинками, але і буквами. Зазвичай це відбувається в 4-5 років, тобто до школи. З цього моменту фахівці рекомендують починати самостійно знайомити дитину з читанням. У цьому допоможуть спеціальні книги, які продаються в супермаркеті Rozetka.

В асортименті нашого магазину ви знайдете дитячі книги наступних тематичних груп:

  • Картонні книги для найменших;

• Видання для дошкільнят;

• Книги для учнів молодших класів;

• Художні та пізнавальні дитячі книги.

Для самих маленьких чудово підійдуть картонні книги для малят. Міцний матеріал збільшеної товщини практично не схильний до зносу. Крім того, товсті картонні сторінки малюкові набагато зручніше перевертати. Барвисті ілюстрації привернуть увагу дитини і допоможуть йому потрапити в дивний і прекрасний світ дитячих казок. При виготовленні книг використовуються спеціальні барвники, які не впливають на організм дитини.

Для старших хлопців найкраще купувати книги для дошкільнят. Вони написані простою і зрозумілою мовою, що особливо важливо для дитини, початківця входити в захоплюючий світ читання. Книги для дітей з цієї категорії теж оформлені кольоровими ілюстраціями.

Дитині, яка відвідує шкільні заняття стати в нагоді Дитяча література, з розділу книги для молодших школярів. Цікаві та цікаві видання покликані прищепити дитині любов до читання. Тут можна знайти класику дитячої літератури, наприклад, безсмертних «Мумі-тролів» Туве Янсон. Втім, сучасні дитячі письменники теж представляють інтерес. Рекомендуємо звернути увагу на твори чеського письменника та ілюстратора Мартіна Содомки.

Добавить комментарий