Дивовижну дитини Facebook вбиває кидає світло на соціальні медіа дикість

За 20-річний чоловік транслюватися у вбивстві своєї 11-місячною донькою на Facebook у прямому ефірі у понеділок, перш ніж вчинити самогубство. Wuttisan Wongtalay знімали жахливі діяння на даху покинутого готелю в Таїланді.

Це остання в низці насильницьких інцидентів, які були розміщені на сайті соціальних медіа тільки в цьому році.

Січень: чотири людини були заарештовані в Чикаго на звинувачення, вони викрали і побили хлопця-інваліда., який транслювався в прямому ефірі Facebook.

Марта: 15-річна дівчинка, також в Чикаго, був підданий сексуального насильства від 5 до 6 самців, в той час як до 40 осіб спостерігали атаку на Facebook.

ТАЙСЬКИЙ ЛЮДИНА ВИСИТЬ ДОНЬКА НА FACEBOOK ЖИТИ ПОТІМ ВЧИНЯЄ САМОГУБСТВО

Квітня: вбивство Роберт Годвін, а 74-річний Клівлендський людина, була розміщена на свого вбивцю, Стів Стівенс, на Facebook. Це призвело до широко розрекламовану загальнонаціональну облаву на стрільця.

Reuters повідомляє, що в цей останній інцидент, були розміщені на сторінці Facebook батька і зняли близько 24 годин через два відео вбивства дитини. Вони кажуть, що перше відео було близько 112,000 вигляд до середини дня за місцевим часом у вівторок, а друге відео було 258,000 виглядом.

Прес-секретар Facebook випустив цю заяву «Фокс Ньюс»: “це жахливий інцидент, і наші серця виходять до сім’ї загиблого. Там зовсім немає місця для такого роду діянь на Facebook і запис вже видалена.»

Але чому, особливо після цього зростаючого історії потокового насильства, ти так довго і так багато думок, перш ніж він був знесений?

НОВІ ОСОБИ FACEBOOK ПРО СМЕРТЬ

“Проблема в інтернеті, користувачі будуть розповідати друзям, ділитися з іншими і репост. Протилежне тому, що ви очікуєте в реальному світі, де хто-то негайно телефонуйте 911″. Сказав Hemu Нигам, генеральний директор ПМГ синій, консультування з онлайн-безпеки і колишній головний чекіст на MySpace, коли він був новинним Корпорація нерухомості «Фокс Ньюс» в телефонному інтерв’ю. «Що призводить до більш тривалого часу повідомляється у Facebook».

І, здається, що якщо ці відео не повідомляється, досі немає хороший спосіб для компаній, щоб знайти їх і видалити їх швидко. Відео Wongtalay був також розміщений на YouTube, але був за повідомленнями знятий протягом 15 хвилин Бі-бі-сі оповіщення YouTube на свою присутність.

“Технологія-це дивовижні по виявленню народних симпатій, звичок, антипатій, уподобань. Вони мають платформу для аналізу цієї поведінки». Каже Нигам, “використовувати ці дані для захисту громадян цілком можливо. Немає не інженер там, хто б сказав, що це не правда.»

Він додав, що “компанії в місці, де вони мають можливість вирішувати ці реальні проблеми, створені, як люди використовують технології. Вони просто повинні докласти зусиль».

FACEBOOK ЗАПУСКАЄ ОГЛЯД ВІДЕО ПІСЛЯ ЖАХЛИВИХ КЛІВЛЕНД ВБИВСТВО

Facebook говорить, що це тільки те, що вони роблять.

«Ми переглядаємо наші уявлення потоків, щоб бути впевненим, люди можуть повідомляти відео та інші матеріали, які порушують стандарти, як легко і швидко, як це можливо» віце-президент Facebook з глобальних операціях, Джастін Osofsky, писав минулого тижня.

Він каже, що у них є тисячі людей по всьому світу, працюючи 24 години на добу 7 днів на тиждень і більш ніж 40 мовами, переглядають мільйони предметів, які повідомляються щотижня.

“Ми постійно шукаємо способи, які нові технології можуть допомогти нам переконатися, що Facebook-Це безпечне середовище. Штучний інтелект, наприклад, відіграє важливу роль у цій роботі, допомагає нам запобігти відео від повторного спільного в їх сукупності.»

ЗА ОСТАННІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СЛІДУВАТИ FOX НОВИНИ ТЕХНОЛОГІЙ НА FACEBOOK

Як і всі сайти соціальних медіа з’ясувати, кращий спосіб впоратися з цією проблемою, схоже, відео як мерзенне діяння, яке відбулося в Таїланді в понеділок буде просочуватися і залишатися онлайн для світу, щоб побачити, на тривалий час.

Простіше кажучи, Нигам сказав нам: «що вони не повинні були бачити, що багато разів.»

Якщо ви бачите тривожні відео на Facebook, ви можете повідомити про це на своїй сторінці норм співтовариства знайшли тут.

Добавить комментарий