Дон Бетон

Надійний постачальник
Дон Бетон-одне з найбільших підприємств на ринку Іжевська і Удмуртії. Підтвердженням цьому служить стійка ділова репутація надійного і відповідального постачальника. Детальніше на http://donbeton.pro.
Ціна
У нас великі обсяги і власний бетонний завод, тому ми завжди можемо собі дозволити вигідні ціни для наших клієнтів.
Термін
Ми завжди суворо дотримуємося встановлених термінів і забезпечуємо високу якість нашої продукції.
Доставка
Власний автопарк і великий досвід в логістиці дозволяє здійснювати оперативну доставку в будь-яку точку Іжевська і Удмуртії.
Турбота про клієнта
Ми призначаємо на кожне замовлення персонального менеджера, завжди готові до діалогу і надаємо всі необхідні гарантії і документи. Ми готові і хочемо працювати з вами! Потрібен бетон? Просто зателефонуйте в Дон Бетон. Клієнтський сервіс
Дон бетон з радістю допоможе вам вирішити всі виниклі питання
Підтримка
Ми чекаємо вашого дзвінка і готові вирішити будь-яку за складністю завдання. Ми надаємо всебічну цілодобову підтримку з доставки і укладання бетону на всіх етапах роботи.
Автономність
Ми поставляємо бетон виробництва власного заводу в Іжевську, і доставляємо його власним автотранспортом, що дозволяє виконувати поставки будь-якого обсягу і вести вигідну цінову політику.
Оперативність
При замовленні бетону в Дон Бетон ви завжди можете розраховувати на оперативний розрахунок вартості протягом 5 хвилин і своєчасну доставку в будь-яку точку Іжевська та Удмуртії з 100% гарантією.
Чесність і пунктуальність
Ми гарантуємо нашим замовникам низькі ціни, точний і швидкий розрахунок необхідного обсягу, повна відповідність марки і кількості доставленого заповнювача, а також надаємо сертифікати і повний комплект документів день у день.

Добавить комментарий