Доставка груза из китая

Доставка – збірні вантажі з Китаю

В такому випадку це оптимальна можливість зменшити вартість доставки. Проте ця форма доставки вигідна при відправці малогабаритних вантажів і нерентабельна при середньо — і великогабаритних. Так як компанії, що здійснюють збірні перевезення, мають більш високий тариф послуг.
У нас доставка груза из китая.
У чому відмінність від простої відправки посилки? По-перше, штучна відправка посилкою має обмеження ваги (як правило, до 32 кг). По-друге, відправка збірним вантажем в розрахунку на 1 кг виходить дешевше. Як правило, компанії, що здійснюють перевезення збірних вантажів, воліють мати справу з 1 одиницею вантажу, яку може бути упаковано 100 окремих коробок, ніж 100 окремих одиниць вантажу.

Основним моментом відправлення збірних вантажів є їх збір і формування на спеціальному консолідаційних складі. Саме він служить відправною точкою для відправки збірних вантажів з Китаю. Час доставки залежатиме від термінів комплектації контейнера.

Збірні вантажі з Китаю

По-друге, часто особливо місцеві компанії не можуть гарантувати якість виконання послуги: терміни доставки, помилки, неправильно підготовлена документація і т. п. Тому більшість іноземних покупців воліють користуватися послугами іноземних компаній або найбільших китайських (які, звичайно, менш надійні, але зате більш вигідні за ціною).

Добавить комментарий