Друк банерів Київ

Грамотна рекламна кампанія завжди була запорукою успіху підприємства або бізнесу. Адже для покупки товару або послуги клієнту треба дізнатися про факт його існування. Одним з основних видів зовнішньої реклами є широкоформатні банери. Це плакати великих розмірів, які розміщують на відкритих майданчиках. Банери мають хорошу видимість з різних точок і є головним рекламним продуктом для компанії. Замовити подібний вид зовнішньої реклами можна в компанії «ПРИНТ МЕДІА ГРУП».

Першочерговим завданням при замовленні банера є узгодження дизайну, адже від майбутнього малюнка залежить вся ефективність реклами. Клієнт може висловлювати свої побажання по колірній розфарбуванні, примірного зображення і оформлення. Грунтуючись на бажання замовника, наші дизайнери виготовлять кілька макетів на вибір. Створення і оформлення дизайну проходять, грунтуючись на широкому досвіді іноземних професіоналів, з коригуванням під місцевих споживачів. Отже, проект вийде яскравий, що кидається в очі і запам’ятовується, а це головні чинники, які вимагаються від зовнішньої реклами. Дизайн обов’язково повинен поєднуватися з видом продукції, яку випускає рекламодавець. Ці тонкощі враховуються при складанні макета. На банері може бути зображений логотип компанії, тематичний малюнок, підбирається спеціальний шрифт для нанесення написів.

Перед коригуванням та погодженням макета, ми обов’язково обговоримо з клієнтом розміри і матеріали майбутньої роботи. Від цього безпосередньо залежить ціна замовлення, так що в цьому випадку слід враховувати два фактору: цільову спрямованість рекламної продукції та величину виділеного бюджету. Ми надаємо замовнику величезна кількість варіантів на вибір. Є можливість виготовлення банерів будь-яких розмірів, але йому слід подумати: чи потрібна для компанії рекламна продукція завбільшки житловий будинок? Часто можна обійтися середніми розмірами. Однак слід враховувати, що банер повинен бути помітний здалеку. Реклама розрахована на людей, що проходять і проїжджають машини. Так що, якщо дозволяє бюджет, то краще вибрати великі розміри з відповідним дозволом. Також слід враховувати можливість розміщення рекламної продукції. Розміри потрібно підбирати відповідно величині майданчика, на якій банер буде розташовуватися. Хороша якість вінілових тканин дозволяє закріпити рекламну продукцію без складок практично на будь-яких поверхнях, які може дозволити собі клієнт. Порахувати приблизну вартість виготовлення та друку банерів ви можете за допомогою нашого онлайн-калькулятора.

Для виготовлення банерів Київ наша компанія використовує тільки самі якісні матеріали. Вони різняться за ціною, довговічності і стійкості до погодних умов. Останній фактор є одним з вирішальних при виборі матеріалу для банера. Адже зовнішня реклама постійно піддається впливу навколишнього середовища. Це може бути дощ, сніг або град, які намокають рекламну продукцію, сонячне світло, з-за якого зображення може вигоряти, стаючи менш яскравим і незабутнім. Використані нашою компанією вінілові тканини дозволять захистити банер від впливу погодних умов. Для додаткового захисту може бути використана ламінація, коли рекламна продукція покривається спеціальною плівкою. Ця дія входить у спектр послуг по післядрукарської обробці, поряд з обрізанням під готовий плакат, проклейкою кишень і установкою люверсів.

Різняться і дозволу, з яким друкують зображення на банері. Для великої за розмірами зовнішньої реклами підійде дозвіл 360 dpi, інакше здалеку буде проблематично розгледіти написи і малюнки, тим більше людям з ідеальним зором. Ускладнена буде і видимість для водіїв проїжджаючих повз автомобілів. На великій швидкості зображення буде зливатися в одне розпливчасте пляма. Для приміщень, де відстань до банера не перевищує декількох метрів можна використовувати і меншу роздільну здатність, так як він буде постійно перебувати в близькому полі зору.

Друк на банері у Києві проводиться на якісному плоттері, який відповідає всі вимогам європейських стандартів. Фарба, використовувана для виготовлення банерів, має всі необхідні властивості для подібних матеріалів. Нанесена на рекламну продукцію, вона буде захищена від механічних руйнувань. Банер не вицвіте і не потьмяніє, фарба не змивається водою та снігом. Рекламна продукція прослужить клієнту довгі роки, поки банер буде затребуваний. Плоттер здатен точно передати кольори, які було видно на макеті, виготовленому дизайнером, так що в готовому вигляді замовник побачить те ж зображення, що і при узгодженні.

Основним аспектом роботи нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного клієнта. Будь-які вимоги замовника будуть враховані під час роботи над макетом або кінцевою продукцією. Для виготовлення банерів використовуються тільки самі якісні матеріали. Кожен працівник є справжнім професіоналом своєї справи, знайомий з галуззю не з чуток. Ми забезпечуємо скрупульозний підхід до кожного елементу створення рекламної продукції. Виготовлення банерів – це трудомісткий процес, який ми можемо виконати в адекватні терміни і за розумну ціну, Ще ні один клієнт не пошкодував про те, що звернувся в компанію «ПРИНТ МЕДІА ГРУП» (Київ).

печать на баннере, друк на банері ціна Вас приємно здивує!

Якісний друк банерів – один із пріоритетних напрямків у професійній діяльності компанії «Принт Медіа Груп». Ми пропонуємо до уваги мешканців української столиці свої кваліфіковані послуги в даному напрямку.

У своєму розпорядженні ми маємо все необхідне технологічне обладнання. Як наслідок, друк банера здійснюється в гранично стислі терміни часу. А це не може не радувати наших вельмишановних клієнтів. Практикуємо суто персональний, індивідуальний підхід. В цьому і полягає успіх нашої професійної діяльності в межах багатомільйонної столиці України.

Зрозуміло, друк банера (Київ) в даний час пропонується багатьма компаніями і фірмами. Однак тільки у нас ви знайдете першокласний сервіс. Для нас не існує нездійсненних завдань і цілей. Наші співробітники застосовують свій багаторічний досвід на благо своїх клієнтів. Виготовлення банерів (Київ) – послуга, скориставшись якою ви і ваш бізнес неодмінно вийде на якісно новий рівень розвитку. Ваші товари і послуги стануть більш впізнаваними, а, отже, попит у покупців, а слідом за ним і рівень продажів неодмінно повинні збільшитися.

Високий, пильний інтерес до даної різновиду друкованої рекламної продукції легко простежується через Інтернет. Кількість запитів користувачів Мережі в пошукових системах типу «банер Київ» постійно збільшується. Компанія «Принт Медіа Груп» — ваш надійний діловий помічник і партнер у сфері рекламної друку.

Добавить комментарий