Душевые стойки с верхним душем

Душові стійки з верхнім душем на російському ринку з’явилися порівняно недавно. Спочатку так звана функція «тропічний душ», що імітує краплі дощу, була прерогативою виключно дорогих душових кабін з численними опціями. У нас найкращі душевые стойки с верхним душем. Сьогодні насолоджуватися домашнім «тропічним дощем» можуть і власники простих недорогих моделей кабін, і адепти повноцінної ванни. Адже встановити душові стійки з верхнім душем зовсім не складно. Вони ідеально підходять для душових і для ванн.

Особливість верхнього або тропічного душу – в конструкції верхньої лійки. Вона зазвичай набагато ширше звичайної. А воду вона не подає у вигляді струменів, а розбризкує дрібними краплями, схожими на дощові. Деякі моделі дозволяють перевести верхню лійку в режим водоспаду, що дозволить проводити більш інтенсивний масаж плечей і спини, ніж при використанні режиму тропічної зливи.

Верхня лійка закріплюється на душової штанги, яка в свою чергу кріпиться до стіни ванної кімнати. Найчастіше такі стійки додатково оснащуються ручної лійкою на гнучкому шланзі. А деякі моделі можуть також бути укомплектовані мильницею і поличками.

Вибрати найбільш оптимальний дизайн виробу не складно. Сучасні виробники пропонують численні варіанти – від лаконічного хайтека до вишуканого ретро. Ви можете придбати душові стійки з верхнім душем з хромованого металу, пластику або латуні.

Душову стійку не варто плутати з душовою панеллю. Це пристрій більш елементарне. Розраховувати на складну електроніку тим, хто вирішив придбати стійку, не має сенсу. Зате і ціна душової стійки значно нижче в порівнянні з душовими панелями.

Добавить комментарий