Electrolux

Інтернет-магазин побутової техніки Electrolux Partner готовий запропонувати Вам найширший вибір практичних, зручних та економічних сучасних приладів таких брендів як Electrolux і Zanussi.

У нас ви можете знайти техніку для дому, а також професійну за вашими запитами, побажаннями, смаками і можливостям. Продукція Електролюкс і Зануссі розрахована на широке коло споживачів, тому зробити покупку, що відповідає Вашим задумом, буде дуже просто. Офіційний інтернет-магазин побутової техніки концерну Electrolux не дозволить Вам сумніватися в достовірності інформації про товар. Наші ввічливі і професійні консультанти допоможуть Вам підібрати товар за заданим характеристикам і дадуть відповідь на питання по кожній з моделей техніки. Побутова техніка виробників Електролюкс і Зануссі, придбана у нас, не дозволить Вам сумніватися в її якості і надійності. Детальніше на http://electrolux-partner.com.ua/electrolux/cat/chistota-v-dome/byistraya-uborka/ruchniy-pilosos.

Інтернет-магазин побутової техніки Electrolux Partner здійснює офіційну доставку продукції нашим Представником ДП «ЕЛЕКТРОЛЮКС ЛЛС», яка отримує необхідну сертифікацію. Товари доставляються замовнику дуже швидко, що робить покупки у нас ще зручніше. Побутова техніка оперативно відправляється нами в усі регіони України і ще швидше вона доходить до міст Києва, Харкова, Одеси або Хмельницького. Причому якщо ви є жителями зазначених міст, то інтернет-магазин техніки передбачає для вас найкращу знижку. Залишається лише точно вказати вашу адресу і підготувати місце для Вашого домашнього помічника брендів Electrolux і Zanussi. Оплатити товар в нашому інтернет-магазин техніки можна зручно і просто кредитними картами, електронними грошима, оплатою через банк і готівковим розрахунком після доставки товарів. Ми робимо все можливе, щоб покупки у нас були простими, вигідними і приємними. Сподіваємося, що побутова техніка наших брендів Електролюкс і Зануссі, а також обслуговування викличуть у вас гарні враження і при новій покупці корисних приладів Ви згадайте про наш інтернет-магазин техніки.

Компанія Electrolux-один зі світових лідерів виробництва побутової техніки та професійного обладнання, що продає щорічно понад 40 мільйонів виробів покупцям з 150 країна світу. Наші зусилля спрямовані на інновації з продуманим дизайном, в основі якого – глибоке розуміння потреб наших покупців та професійних користувачів. Наші вироби, серед яких холодильники, посудомийні і пральні машини, пилососи і плити, продаються в Україні під такими давно зарекомендували себе торговими марками, як Zanussi, Electrolux і AEG. В 2008 році обсяг продажів Electrolux склав 105 млрд. шведських крон, а штат співробітників налічував 54 000 чоловік.

Добавить комментарий